News 2

Testy rebalansu ilości zdobywanych XP

Niantic zapowiada testy rebalansu ilości zdobywanego przez graczy doświadczenia.

Znalezione ostatnio w kodzie gry zadania/wymagania wskazują, że powoli zbliżamy się do momentu, w którym Niantic zwiększy dostępny maksymalny poziom trenera i 40 poziom nie będzie już tym ostatnim.

Kolejną wskazówką jest informacja dotycząca testów rebalansu ilości zdobywanych punktów doświadczenia – wybrani trenerzy z Australii oraz Nowej Zelandii będą mogli zdobywać zmienione ilości XP za łapanie pokemonów, wykluwanie jajek, ewoluowanie pokemonów i inne aktywności. Testy mają się rozpocząć 9 listopada i trwać do 16 listopada. Niantic nie zdradziło w jaki sposób zostaną zmienione wartości zdobywanych punktów doświadczenia – można się jednak spodziewać, że w związku z nadchodzącym zwiększeniem poprzeczki maksymalnego poziomu postaci, producent Pokemon GO może nieco ułatwić wbijanie podstawowych (od 2 do 40) poziomów, by gracze mogli szybciej dotrzeć do np. zestawu zadań umożliwiającego dalsze levelowanie.

Dodatkowo dla trenerów na całym świecie w darmowych codziennych paczkach zaczną pojawiać się inne przedmioty – na ten moment nie wiemy dokładnie jakie.

Źródło: https://pokemongolive.com/post/november-testing/?hl=en

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.