News 4

Testy wymian na odległość

Można powiedzieć, że niemożliwe staje się możliwe.

Niantic to firma, która zawsze podkreślała, że jest bardzo wierna swoim wartościom i ideom, jakie można zobaczyć w grach – w Pokemon GO jest o m. in. zachęcanie do eksploracji/aktywności oraz interakcji z innymi trenerami.

Producent Pokemon GO niejednokrotnie powtarzał, że szanse na wymiany na odległość są nikłe, ale… zmienił zdanie. No, przynajmniej częściowo.

Od dziś do 16 listopada o 19:00 dystans na jaki możliwe jest wykonywanie wymian został testowo zwiększony. Jeżeli wszystko się powiedzie, to podczas możemy zobaczyć podobny bonus jako część przyszłych eventów.

Według testów graczy odległość na jaką możemy się wymieniać podczas testów to ok. 12 km. Zdecydowanie warto wykorzystać te kilka dni na np. lucky trade ze znajomymi w waszej okolicy.

Źródło: https://pokemongolive.com/post/test-increasedtrading

4 komentarze

 • Reply
  R
  Lis 13, 2020 5:46 pm

  Wszystko fajnie, tylko jedna wymiana specjalna i tak krótki czas i tak nie pozwolą na załatwienie wymian, które się nazbierały w ostatnich miesiącach 🙁 Nawet jak zrobią to co jakiś czas, to jedna wymiana na dzień to śmiech. Kto by się wymieniał zwykłymi pokemonami? Te zwykłe, to na co dzień po kilkadziesiąt dziennie przesyłam sobie między kontami :-/

  • Reply
   Kosiarcia
   Lis 13, 2020 9:52 pm

   Przed chwilką przemieliłam jakieś 80 pokemonów z koleżanką z drugiego końca osiedla. Nie musiałyśmy marznąć, moknąć, dawać się chorobom… Zrobiłyśmy to w komfortowych warunkach, ja na przykład pod kocykiem i z herbatką. Ale zawsze znajdzie się ktoś, kto skrytykuje, “bo mi to niepotrzebne”. Są inni gracze, którzy mają inne priorytety i cele. I potrafią się cieszyć i bawić z byle czym. Mam nadzieję, że zmienisz postrzeganie świata na coś więcej, niż swój nosek, pozdrawiam 🙂

  • Reply
   Xsizo
   Lis 15, 2020 10:47 am

   Idz i odinstaluj grę

 • Reply
  Szogo
  Lis 15, 2020 1:48 pm

  12 km nadal dupa jak ma się znajomych w całej Polsce i zagranicą

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.