News

The Marsh Cup (Silph Arena)

Nadchodzi nowy turniej pod patronatem Silph Arena, tak więc autorzy, którzy już niejednokrotnie wspierali swoją inicjatywą scenę PvP, przygotowali wpis informacyjny na temat zawodów.

Przygotowaliśmy dla Was kolejny wpis, dotyczący drugiego turnieju w trzecim sezonie Silph Arena. The Marsh Cup zaczyna się 1 Listopada 2020 i zakończy się 30 listopada 2020.
Poprzez udział w turniejach zdecydowanie można poszerzyć swoją wiedzę na temat PvP oraz nabyć nowe i cenne doświadczenia na arenach.

Obecny ranking polskich trenerów biorących udział w turniejach Silph Arena prezentuje się następująco (na dzień 29.10.2020, aktualny można sprawdzić pod adresem: https://silph.gg/leaderboard/national/PL):

Zasady The March Cup

  • Turnieje rozgrywane są na zasadach Great League (1500CP),
  • Do zawodów można zgłosić sześć unikalnych pokemonów, które będziemy używać w trakcie walk,
  • Dozwolone są Pokémony posiadające typ (lub jeden z dwóch typów): trujący, duch, robaczy, trawiasty, wodny,
  • Zbanowane są Pokémony: wszystkie w formie Mega, Tropius i Abomasnow.

Przygotowaliśmy też dla Was ściągę jak tworzyć team na turniej dla osób, które będą chciały wziąć udział w zawodach. Jak z tej ściągi korzystać? Z każdej grupy należy wybrać po jednym
pokemonie i skomponować z nich swoją turniejową szóstkę.

 

 

Warto też użyć poniższej kombinacji filtrów w wyszukiwarce kolekcji, by znaleźć pokemony spełniające warunki udziału w The Marsh Cup:
cp-1500&poison,ghost,bug,grass,water

Przy budowaniu zwycięskiej drużyny (jak zawsze) przydatna może być strona pvpoke.com – wskazująca ogólny ranking PvP pokemonów, najlepsze movesety oraz idealne IV:
https://pvpoke.com/rankings/marsh/1500/overall/

Poniżej zasady turnieju na oficjalnej infografice przygotowanej przez Silph Arena:

Z informacji na grafice, które nie pojawiły się wcześniej w tekście, warto przypomnieć, że turnieje rankingowe odbywają się co miesiąc, są darmowe i otwarte dla wszystkich.
Obecnie w związku z COVID-19 wszystkie zawody, aż do odwołania odbywają się zdalnie. Nie musicie się więc martwić, że trzeba gdzieś dojechać. Wystarczy sprawdzić mapę turniejów: (https://silph.gg/map#5.65/52.182/20.5), wybrać dogodny dla siebie turniej i go zagrać.

Przygotowaliśmy też dla Was poradniki w formie video, aby ułatwić Wam zapisy na turnieje:

Jeżeli macie ochotę to serdecznie zapraszamy na korepetycje z PvP na discordzie! 1.11.2020 o godzinie 19:00 (https://discord.gg/RgcHvwk). O innych terminach będziemy informować bezpośrednio na wspomnianym w poprzednim zdaniu discordzie.

Serdecznie zapraszamy Was do wzięcia udziału w 3 sezonie Silph Arena.

Autorzy: ChampionPatson, DreamPusia, SkopO, Joninio17

Korekta: Ivrin (pokemon-go.pl)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.