22 komentarze

  • Reply
    Piasecki88
    Cze 20, 2020 6:30 pm

    Balon zespół R czyżby Jessie i James zamiast gruntów?

    • Reply
      xDeOx
      Cze 20, 2020 8:22 pm

      Ja wątpię, bo musiałby być z “mjałem” 😛 ew tylko na go fest może a poza pewnie grunty

  • Reply
    Piasecki88
    Cze 20, 2020 11:47 pm

    Jak tylko zobaczyłem balon zespoły R odrazu skojarzyłem z tym trio tylko balon był w kształcie tego Meawha.

  • Reply
    Gahaha
    Cze 21, 2020 9:04 am

    Problemy na androidzie 5 i 6, to ktoś jeszcze gra na sprzętach z tak starym androidem???? O bożeeeee.

  • Reply
    Zenwolfero
    Cze 21, 2020 1:41 pm

    Opcja sortowania przyjaciół po tych którym możemy wysłać prezent byłaby bardzo dobrą opcją bo tak sprawdzać każdego czy można mu wysłać to trochę irytujące jest 🙂

    • Reply
      SomeDude
      Cze 21, 2020 3:23 pm

      Potwierdzam. Niestety Niantic ma problemy z wprowadzaniem drobnych, ale ważnych udogodnień. Tak samo przydałaby się możliwość automatycznego odrzucania przedmiotów danego typu żeby nie zaśmiecać sobie plecaka na przykład zwykłymi potionami albo pokeballami jak ktoś ma ich za dużo.

  • Reply
    Piasecki88
    Cze 21, 2020 7:51 pm

    Ej oświeci mnie ktoś z tymi grantowanym pokem i boxem czy jest to dla tych co mieszkają na wsi bo w sklepie nic nie ma

    • Reply
      Erdol
      Cze 21, 2020 8:26 pm

      Tylko niektórzy dostali taką opcję
      Ja na przykład mam tylko darmowy box a mój znajomy tylko gwarantowanego pokemona

    • Reply
      Lubrzan
      Cze 21, 2020 8:50 pm

      Póki co, jest dla losowo wybranych graczy.

      • Reply
        SomeDude
        Cze 21, 2020 11:09 pm

        I z tego co widzę można być wybranym do poków, a do boxów nie.

        • Reply
          tonieja
          Cze 23, 2020 5:27 pm

          tak, ja jestem wybrany do boxa, a pokemona nie mam

  • Reply
    poke fan
    Cze 22, 2020 11:54 am

    ja z boxa dostałem sentreta (LOL) a miały być rzadkie poki ( gible, chansey, audino)

  • Reply
    poke fan
    Cze 22, 2020 11:56 am

    Jak comunity? U mnie trzy shiny weedle w 10 min 🙂

    • Reply
      szogo
      Cze 22, 2020 9:49 pm

      a u mnie w 5 min 1z wykły z dobrą IV i 2 shiny w tym też dobra jedna IV

  • Reply
    Hideharu_Mijahira
    Cze 22, 2020 3:01 pm

    Kiedy pvp uruchomia? Nie to żebym tesknil ale muszę 15 walk do questa zmęczyc

    • Reply
      Czubekkubek
      Cze 22, 2020 5:44 pm

      Zawalcz ze znajomym tez ci zaliczy

    • Reply
      Justi
      Cze 22, 2020 7:57 pm

      Podpinam się pod pytanie, ma ktoś info?

    • Reply
      Krzysztof018
      Cze 22, 2020 9:34 pm

      15 walk można z inną osoba zrobić i zaliczy, tak sam zrobiłem i zaliczyło

  • Reply
    Piasecki88
    Cze 22, 2020 8:21 pm

    A ktoś już skończył specialny quest?

  • Reply
    Hideharu_Mijahira
    Cze 23, 2020 6:01 pm

    Już czwarty zekrom zwiał. Mam ochotę czasem rozwalić telefon przez tę grę