News 56

Update z usprawnieniami

Pokemon GO otrzymało właśnie nową aktualizację, która zawiera kilka mniejszych usprawnień i zmiany dotyczące karmienia pokemonów.

Poniżej oficjalna notka ze strony pokemongolive.com:

Trenerzy,

Pokemon GO przechodzi proces aktualizacji do wersji 0.69.0 dla Androida i 1.39.0 dla urządzeń z iOS. Poniżej znajdziecie informacje o nowej wersji wraz z komentarzem od naszego zespołu deweloperskiego.

 • Do ekranu z informacjami o pokemonie dodano ikonę, która pokazuje w jaki sposób został on złapany.
 • Dodano możliwość kręcenia fotodyskiem w gymach nawet po zakończeniu raidu.
 • Dodano możliwość wysyłania malinek do swoich pokemonów broniących gym poprzez ekran informacji o danym pokemonie, nawet gdy nie jest on w pobliżu. Motywacja zyskiwana w ten sposób będzie zmniejszona.
 • Usprawniono funkcję wyszukiwania pokemonów na ekranie kolekcji.
 • Naprawiono błąd, który powodował, że nie można było ukończyć raidu rozpoczętego jeszcze przed tym jak czas pokazywany na mapie upłynął.
 • Naprawiono błąd, który powodował, że pokemony nie wracały właściwie do ich trenerów po obronie gymu.
 • Różne poprawki błędów.

Zespół Pokemon GO

Źródło: http://pokemongolive.com/en/post/ver-update-071817

Z informacji od graczy wiemy także o innych usprawnieniach jakie dokonało Niantic:

 • W dzienniku możecie teraz zobaczyć ile monet przyniósł wam ze sobą powracający z gymu pokemon (https://i.redd.it/wr5abt2mihaz.png);
 • Poke Ball zyskał nowy wygląd (https://i.redd.it/r5ww74h8ehaz.png);
 • Ekran obrońcy został zmieniony (https://i.redd.it/jv7olh1qchaz.png);
 • Błąd pokazujący ponad 17 tys. godzin obrony danego gymu został naprawiony;
 • Wyszukiwarka pokemonów obsługuje teraz znak & – dzięki temu można wpisać np. evolve & 10,13,16 co pokaże nam wszystkie Weedle, Caterpie i Pidgeye, które możemy ewoluować’
 • Według graczy na odległość można karmić nie tylko swoje pokemony;

W tym momencie nie wiemy czy istnieje limit odległości na jaką można dokarmiać pokemony w danym gymie. Dotychczasowe informacje są sprzeczne, ale mogą one wynikać z faktu, że funkcja dopiero pojawiła się w grze i prawdopodobnie nie działa jeszcze tak jak powinna.

Plik aktualizacji jest dostępny na stronie apkmirror (pobieracie na własną odpowiedzialność): http://www.apkmirror.com/apk/niantic-inc/pokemon-go/pokemon-go-0-69-0-release/pokemon-go-0-69-0-android-apk-download

Nie wiemy kiedy zostanie ona udostępniona w App Store i Google Play.

56 komentarzy

 • Reply
  Hirohito6
  Lip 19, 2017 8:50 am

  No to zaraz nakarmię wszystkie poksy w mieście

  • Reply
   Ivrin
   Lip 19, 2017 8:51 am

   O ile masz pokemona w każdym gymie w mieście 😉

   • Reply
    Hirohito6
    Lip 19, 2017 8:54 am

    Piszą że można karmić nie tylko swoje więc dokarmiam wszystkie żółte

    • Reply
     Ivrin
     Lip 19, 2017 8:59 am

     Nie tylko swoje, ale w gymie, w którym masz swojego pokemona.

 • Reply
  vinci
  Lip 19, 2017 8:54 am

  Mocna patologia. Teraz jeszcze bardzie będą blokować gymy , a te będą się jeszcze bardzie budować. Nie wiem czy ktoś tego doświadczył ale mi się zdarzyło prze 35 min tłuc 3 poksy w gymie bo jakieś ciule non stop dokarmialy, ale wyobraźcie sobie tluczesz poksa, jednego, drugiego, trzeciego, w połowie walki buguje się i cię wyrzuca, patrzysz poksy pełne bo jakiś ciul się wystrzelił gdy ci walkę ladowal. Powinni karencje zrobić , jak zacznie się jakaś walka to przez 5 min nie mozna karmić, jak z wstawianiem.

  • Reply
   Raflik
   Lip 19, 2017 9:27 am

   Dokarmianie to jedyny sposób na pozbycie się ciuli którzy biją gymy gdy poks nie stał w nich dłużej niż 8 godzin i nie uzbierał pełnych 50 monet do powrotu.
   Wyobraźcie sobie, nie macie czasu na obstawienie kilku gymów, więc siedzi poks tylko w jednym, aby po 8 godzinach przyniósł pełny worek monet, a za 40 minut jakiś ciul go zbija.
   Powinni karencje zrobić na kilka godzin, aby poks mógł uzbierać conajmniej kilkadziesiąt monet nim wróci

   • Reply
    Romas0705
    Lip 19, 2017 9:41 am

    A skąd atakujący ma wiedzieć ile czasu jakiś pok jest w gymie? No i ile niby gym miałby nie być atakowany, jak do niego co kilka godzin dodawany byłby kolejny pok? W ten sposób od wstawienia pierwszego do ostatniego gymu nie można by atakować przez nawet w skrajnym wypadku ponad 50 godzin aby i ten ostatni, szósty pokemon dał właścicielowi 50 golda. To dopiero bezsens.

    • Reply
     antykl
     Lip 19, 2017 10:00 am

     Czas widnieje w prawym górnym rogu ekrany.

    • Reply
     Althalus0502
     Lip 19, 2017 10:03 am

     Ty tak serio?
     Po pierwsze: jakie 50 godzin skoro za 8g20min masz już maksa czyli 50 coinsów?!?!?! Nie mówię, że dokarmianie w czasie walki mi sie podoba, bo moim zdaniem jak ktoś walczy powinna być blokada na karmienie i dodawanie nowych Poksów.
     Po drugie: w każdym Gymie widać ile dany poks tam siedzi (czy Twój, czy Twojego teamu, czy przeciwnika nie ma znaczenia, górny prawy róg)

     • Romas0705
      Lip 19, 2017 11:58 am

      Skąd 50 – jeśli poki będą dokładane po jednym co 8 h, to ile będzie siedział pierwszy zanim ostatni, szósty posiedzi swoje godzinki dla 50 coisów?

    • Reply
     Bizazam
     Lip 19, 2017 10:04 am

     Raflik – no to niestety musisz obstawić więcej. Ja też jestem w kilku. W jednym siedzę już ponad 2 tyg. z innych lecę od razu, a jeszcze z kolejnych po kilku godzinach.

     Romas0705 – Akurat widnieje informacja – ile pokemon siedzi w gymie. Wystarczy wejść w gym, kliknąć na danego stworka i w prawym górnym rogu bodajże, pojawia się ta informacja.

   • Reply
    jak.w
    Lip 19, 2017 1:26 pm

    Hahaha, a co to 50 monet dziennie to jakieś prawo podstawowe? Jak czytam niektórych to śmiać się chce. Może jeszcze Niantic powinno dawać każdemu coinsy i stardust codziennie za darmo? To tylko gra, ludzie spróbujcie na kilka dni odpuścić to ciśnienie na monety i zobaczycie, że całkiem inaczej i przyjemniej się gra bez tej codziennej presji na max ilość coinsów. Ja tam odpuściłem pogoń za coinsów i latanie między gymami. Jak po drodze mam jakiś w swoim kolorze to się dorzucę. Jak widzę jakiś z 1-3 polami to zbiję, bo to ledwo 2-3 minuty. Tych pełnych z 6 pokemonami nawet nie ruszam, bo szkoda czasu. Jak mi ktoś zbije świeży gym 10 minut po moim przejęciu to nie przejmuję się to tylko gra. Nieraz mam po 5-10 coinsów dziennie, bo duża rotacja w porze o której gram. Bardziej interesuje mnie łapanie pokemonów i wbijanie expa w drodze do głównego celu czyli 40 lvl.

 • Reply
  Andersen85
  Lip 19, 2017 9:09 am

  Poj…? Fly teraz będzie miał Raj… serio pierw Shit na Uro… a teraz takie coś? Czy Oni tam myślą? Zamiast dać np. dla wysokich lvl co mają poki dawno po 3tys. 50 golda do zdobycia dziennie za walkę z gymami? Zbijasz gym 6lvl i dostajesz np 5/10 monet i masz motywację do grania… ale co ja tam wiem o grach…

 • Reply
  Bizazam
  Lip 19, 2017 9:27 am

  Lepiej niech zrobią coś żeby szło uzyskać złotą odznakę Ace Trainer. To jest naprawdę chamskie ze strony Niantic w stosunku do osób którym zależało na złotych odznakach. Mogli poinformować, że funkcja ta będzie niedostępna czy coś :/

  • Reply
   Marlena
   Lip 19, 2017 10:54 am

   Ja miałam 950/1000 i przestałam grać gdy zobaczyłam, że już nie zdobędę wszystkich złotych odznak na swoim koncie.

   • Reply
    Bizazam
    Lip 19, 2017 11:46 am

    Ja może nie tak brutalnie, że przestałem grać, ale to jest chamskie po prostu. Poza tym mój kolega zainstalował gre 3 tyg. temu i widnieje jemu ta odznaka, jeszcze niezdobyta na brązowo nawet. Więc po co? Żeby nigdy jej nie zdobył? Mogliby to usunąć. Ewentualnie zrobią tak, że jeszcze wróci.

 • Reply
  m87
  Lip 19, 2017 9:36 am

  mi wczoraj zbił ktoś gyma po 30 sekundach, może minucie. Mnie już nie było w tym miejscu, ale dziwię się, bo nie wyglądało, żeby ktoś tam się jeszcze kręcił. Więc raczej czit. Do tego nie wiem jak zbił w takim czasie 2,3k exegutora. Wg mnie z 2-3 minuity by potrzebne były by zbić go 3razy

  • Reply
   Joot
   Lip 19, 2017 10:49 am

   E ja czesto parkuję w okolicy Gym i biję z auta.
   E jeśli exegutor 2,3k CP był jedyneym pokemonem w gym to biję go 1 raz 20sek, 2 raz 15sek 3 raz 10 sek + przejścia w grze spokojnie zbijam GYM-a w 1,5min.

 • Reply
  volfiblu
  Lip 19, 2017 9:38 am

  @Raflik
  Ty siebie słyszysz? Ja mam czekać 8 godzin by sobie gym bić bo Ty nie masz 50 monet? To niech wprowadzą blokadę, że od Twojego wprowadzenia stworka do siłowni nie można go przez 8h bić.

  • Reply
   Zażenowany
   Lip 19, 2017 10:44 am

   Żal mi twojego intelektu… albo w sumie nie, patrząc na ten komentarz można sadzić że go nie masz. Po pierwsze: postaw się na miejscu gracza którego pokemona atakujesz. Miło by ci było jakby ci ktoś pokonał poka i dostaniesz za to 3 monety? Ja zbijam tylko te sale gdzie każdy pokemon siedzi co najmniej 4 godziny, bo 8 nie będę czekał, a i tak gracze zostawiają pokemony w więcej niż jednej sali. Po drugie: opłacalne także dla ciebie jest by inni gracze zdobyli 50 monet na dzień. Czemu? Prosta odpowiedź- Raidy. W ten sposób co dwa dni inni gracze mogą iść na jeden ,,darmowy” (nie za złotówki) Raid. Zwiększa to szanse na walkę z Raid bossem 4 poziomu w większym teamie- czyli ułatwia walkę. A nawet jak pójdą za te monety na Raid 1 czy 2 poziomu który zrobią solo i tak zyskasz bo zdobędą silniejsze poki, i łatwiej im będzie robić Raidy 4 poziomowe. Rada na potem: rusz czasem głową (tylko nie dosłownie) i pomyśl 😉

   • Reply
    volfiblu
    Lip 19, 2017 10:55 am

    Dobrze wiesz, że nie masz racji. Wiele razy wracały mi bez ani jednej monety i nie płakałem do poduszki jak połowa z was bo mi monet nie przyniosło ;( Życie, to tylko gra, dziś zero, jutro zero, a może pojutrze będzie 50 i to nie problem, świat się nie kończy. Nie traktuje tego tak jak Ty, że muszę mieć 50 monet dziennie i jak mi ktoś je zabierze to jest zły. Nie podoba się to nie grać.

    • Reply
     Palemka
     Lip 19, 2017 12:46 pm

     Dokładnie tak. Poza tym, nie wszyscy grają w PokeGo wychodząc specjalnie na miasto i szukając gymu – ja gram w drodze do/z pracy, mijam ledwie kilka gymów, nie mam czasu czekać, aż ktoś uzbiera monetki, jak widzę gym który jestem w stanie ubić to ubiję. Czasem dostanę jedną monetę, a czasem Pokemon mi siedzi kilka dni w gymie, jest różnie, ale przecież chyba o to chodzi, to w końcu gra.

    • Reply
     Zażenowany jeszcze bardziej
     Lip 19, 2017 1:06 pm

     Dzięki za potwierdzenie swoim komentarzem to co pisałem o twoim intelekcie ;). Gdzie napisałem że żal mi jak pok nie przyniesie mi monet? Napisałem że zależy mi by KAŻDY dostał swoje 50 by mieć szanse na raidy. I gdzie napisałem że mi gra się nie podoba? Czytaj ze zrozumieniem. Gra mi się bardzo podoba, tylko nie podoba mi się zachowanie GRACZY, którym od updatu z gymami i raidami odbiło że obrona się nie liczy, inwestować tylko w atakujących, wstaw byle co, bo i tak za pidgeya dostaniesz tyle samo co za Blissey, zbijaj wszystko, miej w d.pie innych. Po twoich komentarzach widzę że do nich należysz.

     • Ivrin
      Lip 19, 2017 1:47 pm

      Panie zażenowany proszę wyhamować z osobistymi wycieczkami do czyjegoś intelektu, bo to nie jest zbyt elegancki sposób dyskutowania. Na razie tylko ostrzeżenie.

     • volfiblu
      Lip 19, 2017 2:03 pm

      @Zażenowany
      Wyobraź sobie, że ja wsadzam najlepsze stworki a nie gołębie cp10. Moja wypowiedź dotyczyła nie Twojego komentarza, tylko komentarza osoby która wyrażała pretensje odnośnie tego, że zbijają jej stworki przed 50 monetkami. Możesz uważać mnie za osobę nieinteligentną wręcz głupią i masz do tego prawo. Szanuję Twoje zdanie bo na tym polega wolność poglądów.

      Oczywiście, że chciałbym aby każdy miał 50 monet ale to się fizycznie nie da. Ja jak gram to po drodze do pracy i z pracy, nie mam czasu czekać aż ktoś odbierze 50 i sam nie mam do nikogo nic jak zbije mnie.

     • Przepraszający
      Lip 19, 2017 2:04 pm

      @Ivrin Przepraszam najmocniej. Przyznaję, trochę mnie poniosło, ale niestety, rodzice mnie nauczyli by poziom wypowiedzi dostosowywać do poziomu odbiorcy. W takim razie po prostu przemilczę jego komentarze. Jeszcze raz przepraszam.

     • mag3333
      Lip 19, 2017 2:25 pm

      A co z problemem w druga strone? wstawiam sobie Poka cp 1500 zeby za dlugo nie siedzial, a on wraca do mnie po 4d 17h bo ktos dokarmial? dla mnie to wiekszy problem niz to ze pok za szybko wroci, bo uniemozliwia efektywne wykorzystywanie limitu 50monet dziennie

     • bart
      Lip 19, 2017 3:54 pm

      @mag3333 każdy ma swoje priorytety , obecnie mam tyle monet, że cenniejsze jest dla mnie zdobycie złotej odznaki gymu i dokarmiam wszystko nawet jak siedzi i 4-5 dni , muszę mieć złote gymy i każdy powinien do tego dążyć.

     • Henio
      Lip 20, 2017 10:13 am

      A ja uwielbiam lać gymy, lubię zbierać złote badge i mam gdzieś ile siedzi tam czyjść Pokemon. Jak ci się nie podoba gra to sobie odpuść. Ja walczę, bo lubię walczyć i zbiję każdy gym w okolicy jeśli tylko będę miał na to czas i ochotę. Na tym polega gra. Wygrywają najlepsi, a nie każdemu nagrody za zero intensywności w grze. Mam obecnie 20 gymów obstawionych i tylko żałuję, że jest limit, bo wbiłbym chętnie na kolejnych kilkanaście.

   • Reply
    Cass
    Paź 09, 2018 9:41 pm

    to dopiero bzdura. w życiu bym nie zrobiła 100+ złotych odznak na gymach jak by te wasze pomysły wprowadzili. jak ja wbijam złote odznaki na gymach i robię to strefami to zbiję gym choćby siedział tam pok 1 min. mi zalezy na czasie by jak najszybciej obrobić 20 gymów. ewentualnie dogadanie się jak zachodzi sytuacja że z innym graczem się ganiam.

 • Reply
  FoxMan
  Lip 19, 2017 9:50 am

  Bardzo płynnie działają teraz uniki przed atakami, usprawniono ogólnie pracę gymów.

 • Reply
  Pi0trek
  Lip 19, 2017 10:48 am

  Działa wam to dokarmianie na odległość? Mnie nie przenosi do gymu :-/

  Na plus info ile poks przyniósł monet

 • Reply
  Outlawek
  Lip 19, 2017 12:26 pm

  Dokarmianie na odległość to debilizm i nie wiem po co Niantic dał taką możliwość. Czegoś takiego nie powinno być. Chcesz, by Pokemon trwał w arenie, idź go nakarm lub zdaj się na innych. To samo powinni usunąć możliwość karmienia w trakcie walki, zwłaszcza Golden Razz Berry.

 • Reply
  Pika
  Lip 19, 2017 12:52 pm

  Dlaczego nie wyskakują już żadne rare candy? Coś mnie ominęło?

 • Reply
  jak.w
  Lip 19, 2017 1:16 pm

  Spokojnie z tym karmieniem to aż takie utrudnienie nie będzie w zbijaniu gymu. przecież karmiąc poka dostaje on za kilka pierwszych malinek po ok. 10% CP, a za kolejne tylko po 1-2%. Jest też limit po 10 malinek na poka. Więc nawet jak ktoś da 60 malinek na cały gym to i tak ten gym zostanie zbity tyle, że kilka minut później, więc mało kto będzie tak wywalał malinki, bo to nie będzie miało sensu. Dodatkowo żeby karmić w momencie zbijania to trzeba mieć wtedy apkę odpaloną, a mało kto, aż tak żyje grą, aby to monitorować non stop. Do tego karmienie na odległość ma być mniej efektywne.
  Jedynie co to takie karmienie może być fajnym sposobem na nabijanie złotego medalu gymu i zyskiwanie stardustem, ale pewnie tu jakieś ograniczenia wprowadzą.

 • Reply
  fragon
  Lip 19, 2017 4:05 pm

  @Offtopic
  Spokój inteligentne dzieci :]

  Wracając do tematu sal. Moim zdaniem ten system jest „upośledzony” od samego początku bo nagradza za stanie, a w grach i anime nagradzał za wygrane walki. Jak już dawać nagrody to za “zbicie” sali, takie moje zdanie.

  • Reply
   Rozmyślający
   Lip 19, 2017 5:14 pm

   Sens nagradzania za wygrywanie walk w salach miał by sens, gdyby inni gracze nie wstawiali tam poków, tylko walczyło by się przeciw pokom lidera sali. Ale w PoGO nie ma liderów sal… Musieliby znowu wywrócić system walki do góry nogami by tak to mogło działać.

   • Reply
    fragon
    Lip 20, 2017 12:41 pm

    Rozmyślający, nie trzeba wstawiać do każdej sali lidera, można nagradzać za “odbicie” sali z wrogich barw, za zbicie wrogich pokemonów.

    Wiem, wiem, co z innymi zapytasz 😉 Dla nich można zrobić taki ala battle tower. Nie wiem ile lat masz i czy pamiętasz czasy Mortal Combat 2 na Amigę 500, można wykorzystać drabinkę walk (dostosowaną do poziomu gracza), powiedzmy, że jedna walka to 10 monet i możesz stoczyć ich 10 dziennie, taki mamy limit, z każdym poziomem silniejszy pokemon. System stawiający wyzwania i każdy ma większe szanse na monety.

    Oczywiście zdaję sobie sprawę z faktu iż oni nie są organizacją non profit i dla nich liczą się $$$ ale pomarzyć można ^^

 • Reply
  Outlawek
  Lip 19, 2017 6:03 pm

  Pobrałem nową wersję i nie wiem czy to błąd, czy celowe działanie, ale Pokemony można karmić bez końca tzn. gdy ma już na maksa hp, dalej łyka owoce. Tak, jakby karmiło się daną arenę, a nie konkretnego Pokemona. Można nieźle polecieć na owocach, więc trzeba uważać.

 • Reply
  a
  Lip 19, 2017 6:13 pm

  Co do karmienia na odległość to już przetestowałem i wasze obawy były całkowicie niepotrzebne.
  Karmienie na odległość dla wzmacniania CP (serduszka) nie ma praktycznie sensu.
  Dla przykładu wziąłem takiego pokemona z “mojego” gymu. Miał ok. pół seruszka pełnego. CP 698 w tym momecie (pełne CP to ok 1300). Rzuciłem mu 10 maleinek i oto wyniki przyrostu CP (+33 +13 +6 +4 +2 +2 +3 +2 +2 +2 +2), czyli za 10 rzuconych malinek CP wzrosło mu o zawrotne 69 punktów. Przed karmieniem miał 698, po 10 malinkach ma 767, więc dalej ok połowy. CP wzrosło mu o ok 5% pełnego paska.
  Ale z tym karmieniem jest inna fajna sprawa. Można w ten sposób fajnie wbijać stardust i punkty do odznaki danego gymu. Dajmy na to masz poka w pełnym gymie, to możesz nawet z domu wrzucić tam 60 malinek co da 1200 stardustu i 600 pkt punktów gymu. Tu ogranicza tylko ilość malinek w plecaku, bo mając kilka kontrolowanych gymów można i kilkaset malinek wyrzucić, tylko skąd je brać w takl hurtowych ilościach? 😉

  • Reply
   DawidPolakL
   Lip 19, 2017 8:42 pm

   No co ty do sadownika jedź. Oni mają hektary malin. Haha. Wystarczy że rzucisz 1 gold malinę a cp wraca do normy

 • Reply
  DawidPolakL
  Lip 19, 2017 8:39 pm

  Takie to update że dzisiaj kilka razy wywqliło mnie całkiem z gry co wcześniej chyba tylko raz się trafiło

 • Reply
  West8DG
  Lip 19, 2017 9:22 pm

  Ja od mniej więcej 10 dni nie mogę wziąć udziału w rajdach. Zgłaszalem problem, ale póki co nic się nie zmieniło. Czy na ktoś podobnie?

 • Reply
  Ptaq90
  Lip 19, 2017 9:22 pm

  U mnie pokemon siedzi juz 23dni na gymie. Kiedys 230monet a teraz nic.. niech jakis ziomeczek z fly em mi go zbije z tego wypizdowa… gym krzyz w stanislawowie

 • Reply
  suchuSTA
  Lip 19, 2017 10:20 pm

  Ta aktualizacja nie z googlesklepu to ok? Nie jakas zawirusowana czy cos?

  • Reply
   segal226
   Lip 20, 2017 8:45 am

   Niestety z racji iż mój tel nie jest na liście obsługujących grę ( mimo że parametrami przewyższa większość telefonów kompatybilnych i gra śmiga aż miło:) ) od początku pobieram z tamtej stronki i jak dotąd żadnych problemów.

 • Reply
  segal226
  Lip 20, 2017 6:45 am

  Witam na wstępie jako nowy.:)
  Co do aktualizacji i powyższych wypowiedzi to tak pokrótce.
  1. Karmienie na odległość- em, gram w te grę od niedawna i mi pomysł się nie podoba, w pokemony go chodzi o to by ruszyć (_!_) z domu i iść na spacer a tu nagle coś takiego o,O. O tym że to utrudni odbijanie gemow ,no cóż się okaże jak naprawdę będzie ale odejście od założeń gry i pomysłu jest niefajne.
  2.Walki o gemy. Tu krótko, po to są teamy by rywalizować i nie wiem jak wy ale ja jak widzę gem inny niż niebieski i dam mu radę to go leje, bez znaczenia czy gem przejęty 10 dni temu czy 10 minut, gem wrogi to gem do przejęcia bo to szansa na monetki dla naszej ekipy i naszych pokowa nie martwienie się czy “wróg” ma 50 monet czy nie.

 • Reply
  Kropianka
  Lip 20, 2017 8:36 am

  Zaktualizowałam grę ze sklepu play. Widzę ile monet przyniósł pokemon (super), ale nie wiem jak karmić na odległość, nie mogę karmić ani klikając na arenę, ani na pokemona w systemie odznak, ani używając owoców z poziomu plecaka. Jak się karmi na odległość?

  Niby miały być widoczne jakieś informacje o pokemonach na arenach (liczyłam na info o miejscu złapania czy coś), ale też tego nie widzę.

  • Reply
   Kropianka
   Lip 20, 2017 8:51 am

   Już dałam radę, trezba znaleźć pokemona u siebie i teraz zamiast normalnego ekranu ze statystykami pokemona widać link “go to gym” i wtedy można karmić.

   • Reply
    Deltatrek
    Lip 20, 2017 9:51 am

    To niestety nie działa. Mam link go to gym i nic się nie dzieje!! coś jest nie tak z tą aktualizacją

    • Reply
     Kropianka
     Lip 20, 2017 10:05 am

     Mnie przenosi na arenę bez napisu, że jestem od niej za daleko., ale być może jest jakiś limit odległości, niby mogę karmić, ale po rzuceniu malinką mam info że muszę podejść bliżej. Dziwne. A ta arena jest jakieś 400 m ode mnie.

     Kolejna arena (dość daleko) to samo co z pierwszą.

     Na trzech innych arenach obrazek wcale się nie ładuje i mnie tam nie przenosi. Chyba są dalej niż te pierwsze.

     Żadnego pokemona nie dałam rady nakarmić.

     • Pi0trek
      Lip 20, 2017 10:23 am

      Chwilowo niantic wyłączył karmienie na odległość

 • Reply
  też_ojciec
  Lip 20, 2017 11:37 am

  Dziś jeden z moich poków “poległ w obronie gymu” i wrócił cały zdrowy!
  Jakaś zmiana czy bug? Dobrze, że nie zapomniał przynieść coinsów 🙂

 • Reply
  Kandara
  Lip 20, 2017 10:35 pm

  Dokarmianie poków na odległość mi nie działa. Ciekawe czemu? Poza tym po tej aktualizacji z jakiegoś powodu informacji o stworkach udziela mi liderka czerwonych, a ja żółta jestem…

 • Reply
  at3at3
  Lip 21, 2017 1:11 am

  Poki mają jakieś dziwne oczy – np. Eevee albo Charmander.
  A poza tym jest bug i żółtych (u mnie w niebieskich jest ok, tylko apka robi dziwne prezeskoki przy ocenie/transferze) ocenia czerwona liderka…
  Czy tylko ja tak mam?

  • Reply
   Kropianka
   Lip 21, 2017 8:23 am

   Tak, jestem niebieska i też przy ocenie wygląda jakby z prawej strony chciał wskoczyć jakiś ekran, ale po ułamku sekundy ucieka i liderka normalnie ocenia pokemona.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.