News 32

Walentynki w Pokemon GO

Jak co roku w Pokemon GO będziemy obchodzić Walentynki – tym razem również w towarzystwie nowego pokemona z szóstej generacji. 

Poniżej szczegóły walentynkowego wydarzenia:

Data i czas: od 10 lutego o 10:00 do 14 lutego o 20:00

  • 2x długość trwania Lure Module,
  • Buddy będzie częściej przynosił paczki z przedmiotami,
  • 2x candy za łapanie pokemonów,
  • Debiut rodziny ewolucyjnej Flabébé – pokemon ten występuje w pięciu wariantach kolorystycznych a trzy z nich będą pokemonami regionalnymi:
    • Czerwony – Europa, Bliski Wschód i Afryka,
    • Niebieski – region Azji i Pacyfiku,
    • Żółty – obie Ameryki,
    • Pomarańczowy i biały – cały świat,
  • Flabébé ewoluuje we Floette (25 candy) i w końcu we Florges (100 candy + 20 serc za interakcje z buddy),

Flabébé (Pokémon) - Bulbapedia, the community-driven Pokémon encyclopediaFile:HOME670.pngFile:HOME671.png

  • Globalne wyzwanie – jeśli wszyscy trenerzy od 9 lutego o 9:00 do 16 lutego o 9:00 wyślą 70 milionów prezentów, to na pozostały do końca eventu czas zyskamy bonus 3x candy za transfer (usuwanie) pokemonów,
  • W trakcie eventu dostępna będzie nowa forma Furfrou – Heatr Trim (25 candy i 10 000 Stardustu za zmianę formy),
  • Tematyczny Collection Challenge z nagrodami w postaci męskiego i żeńskiego Frillisha,
  • Ewoluowany lub złapany w trakcie eventu Gallade oraz Gardevoir będą znały specjalny ładowany atak typu psychicznego – Synchronoise,
  • Na dziko spotkamy Flabebe (u nas kolor czerwony, pomarańczowy i biały), Chansey, Plusle, Minuna, Volbeata, Illumise, Luvdisca, Woobata, Furfrou, Miltanka, Audino i Alomomolę,
  • W raidach znajdziemy:
    • T1: Miltank, Roselia, Audino, Furfrou,
    • T3: Nidoqueen, Nidoking, Lickitung, Gardevoir, Gallade,
    • T5: Registeel (z atakiem Zap Cannon),
    • Mega: Houndoom,
  • W Field Research (zadania z Pokestopów) znajdziemy: Pikachu, Eevee, Luvdisca, Ralts, Flilisha (obie płcie), Alomomolę i Spindę (wzór z sercem),
  • Nowe przedmioty dla avatara w sklepie gry (płatne), tematyczne naklejki oraz promocyjne boxy.

Źródło: https://pokemongolive.com/post/valentines-day-event-2022/?hl=pl

32 komentarze

  • Reply
    R
    Lut 09, 2022 9:29 am

    Ło matko, znowu pokemon, gdzie dla ewolucji trzeba wstawiać go na buddy i coś robić. Tego nie lubię – dość, że wczoraj totalnie zignorowałem godzinę łapania tego różowego badziewia. Ani tego ewoluować, ani to do walki, ani ciasteczka potrzebne – zwykły śmieć.

    No i tradycyjnie dla Niantic ograniczenia covidowe nie istnieją, można latać do woli i łapać pokemony w Honolulu. Żeby to jeszcze przynajmniej na rajdach udostępniali :-/

    • Reply
      Bez ironi
      Lut 09, 2022 11:20 am

      Przecież nikt tego na tobie nie wymusza, więc o co te żale?
      A jeżeli TY możesz latać do woli do Honolulu to powinieneś się cieszyć a nie płakać i bać covida

      • Reply
        R
        Lut 10, 2022 9:41 am

        O co żale? O mega nudną mechanikę – wstawianie pokemona na buddy, robienie przy tym czegokolwiek, to są zwykłe, nużące i niepotrzebne czynności! Gdzie tu wyzwanie związane z łapaniem, walkami, szukaniem pokemona w terenie? ZERO GRYWALNOŚCI, jedynie upierdliwa procedura niczym wystaranie się o papierek w jakimś urzędzie!
        I tak wiadomo, że każdy potrafi to zrobić, trzeba się tylko naklikać – nakarmić malinami jakieś buddy, porobić jakieś zdjęcia, czy łaskotać ekran telefonu, żeby zdobyć sercę za interakcję z buddy. Gdzie tu wyzwanie?
        Przez takie elementy ta gra staje się nużąca – to zwyczajnie odstręcza.

        • Reply
          Kieubass
          Lut 10, 2022 11:31 am

          O jednej drobnej rzeczy zapomniałeś… Nie trzeba 😉

  • Reply
    Jacek
    Lut 09, 2022 10:13 am

    Pomocy!
    Robię właśnie misję z Jirachi, A thousend year. Stanąłem na zadaniu – Zawalcz z team leader 3x. Zebrałem już 2x po 6 myserious component, walczyłem i wygrałem z Sierrą i Arlo a postęp zadania ani nie drgnie. Co robię źle?

    • Reply
      PoProstuRoju
      Lut 09, 2022 11:11 am

      Chodzi o walkę z Candela, Blanche lub Spadkiem. Wejdź w zakładkę walk i tam jest walka z team leaderem.

  • Reply
    Koagulacja
    Lut 09, 2022 1:00 pm

    Witam – to będzie “ogłoszenie”

    Jestem z mazowieckiego i podczas Johto Tour będę w Gdańsku. to będzie moje pierwsze granie w tym mieście i chciałabym się dowiedzieć czy ktoś byłby chętny umówić się na wymiany Gold vs. Silver do kolekcji? Planuję kupić wersję Gold, także poszukuję kogoś z wersją Silver.

    Wiem, że to kłopotliwe, także chętnie w ramach podziękowań zaproponuję jakiegoś rzadkiego Pokemona z mojej kolekcji – mam parę Poków, których nie było w Polsce np. Carnivine, Unown W, K, A, E, P, !, Uxie, Azelf lub jakiegoś innego – do dogadania (kwasiunia87@gmail.com)

    Dziękuję i przepraszam za pisanie poza tematem artykułu

    • Reply
      Ach
      Lut 17, 2022 12:03 am

      Zalapalas sie gdzies?

  • Reply
    Piasecki88
    Lut 09, 2022 3:41 pm

    Kiedy Arcerus???

    • Reply
      I tak nikt tutaj nie patrzy
      Lut 09, 2022 3:52 pm

      Rozmawiałem właśnie z prezesem Niantic. Specjalnie dla Ciebie ten zupełnie nowy “Arcerus” pojawi się jutro pod Twoim domem o 8:00 rano.
      Musisz tylko podać koordynaty i swój kod w grze.

      Inni dostaną Arceusa w późniejszym terminie.

      • Reply
        Piasecki88
        Lut 09, 2022 4:27 pm

        Co ty gadasz gdybyś słuchał YouTubera Kushiego ,który mówił głośnio i wyraźnie,że Arcerus ma pojawić się w Pokemon go w raz premierą jakieś gry. Bodajże w styczniu.

        • Reply
          I tak nikt tutaj nie patrzy
          Lut 09, 2022 4:49 pm

          Ty go słuchałeś i co Ci z tego przyszło? Styczeń minął, a Arceusa nadal nie masz.

          Może warto przestać słuchać Youtuberów, a zacząć samodzielnie myśleć?

        • Reply
          Adam
          Lut 09, 2022 6:35 pm

          A Kushi to jakaś wyrocznia jest? To że Arceus będzie to jest pewne, ale on to mówi od roku. Od roku mówi że już zaraz, na następnym evencie będzie Arceus. Biorąc pod uwagę że mamy nowego Voltorba i cały sezon dotyczący prehistorii, to zapewne będzie na koniec tego sezonu.

        • Reply
          hejterhejterów
          Lut 10, 2022 9:15 am

          kuszi to noob i ściemnia informacje a raczej źle tłumaczy. Nie warto go oglądać lepiej mieć informacje z pierwszej ręki od zagranicznych ekspertów na YT lub stron z pokemonami jak pokemongohub czy reddit.

          • R
            Lut 10, 2022 9:44 am

            To prawda – to najszybsze źródła.

          • Ada
            Lut 10, 2022 2:52 pm

            “Zagraniczni eksperci” od pokemonów

    • Reply
      Kieubass
      Lut 10, 2022 11:33 am

      Jak nauczysz się w końcu jego nazwy 😀

  • Reply
    Koagulacja
    Lut 09, 2022 6:14 pm

    Hej, szukam kogoś z Gdańska by się ustawić na wymiany podczas Johto Tour. Kupuję wersję Gold, więc szukam kogoś z Silver.

  • Reply
    pytacz
    Lut 10, 2022 2:06 pm

    Czy serduszka nabite na 1 formie już będą się liczyły, czy muszą być tylko na drugiej?

  • Reply
    Paweł
    Lut 10, 2022 7:25 pm

    Hej, gram od samego początku ale zawsze solo, jak ktoś chętny, żeby się powymieniać giftami albo pokemonami, czy pomóc w questach gdzie trzeba pozyskiwać znajomych, to proszę o wysyłanie zaproszeń

    3377 9081 3224

  • Reply
    jejajaja
    Lut 11, 2022 4:06 pm

    czy registeel może być shiny?

  • Reply
    Yang
    Lut 12, 2022 12:00 am

    2379 9703 5070 gram regularnie jak potrzebujesz znajomego wyślij zaproszenie

  • Reply
    koltom88
    Lut 12, 2022 3:21 pm

    Zapraszam 6222 9238 0068

  • Reply
    DJCzesiek
    Lut 13, 2022 7:37 am

    9795 2599 5903
    Zapraszam do giftowania

  • Reply
    adaś
    Lut 13, 2022 11:06 am

    Pomocy!!!! Jak wykonać zadanie; “3x Transfer Candy”

    • Reply
      ScorpioPce
      Lut 13, 2022 5:29 pm

      Tego zadania nie wykonujesz. To jest Twój bonus.

      Dostali go wszyscy gracze za wykonanie wspólnie zadania wysłania 70mln prezentów.

      • Reply
        Ach
        Lut 13, 2022 9:11 pm

        Czyli przy usunieciu pokemona dostajesz za niego trzy cuksy, ( normalnie jest 1 cukierek)

    • Reply
      cezik55
      Lut 14, 2022 12:39 am

      Wg mnie, żeby się załapać na ten event trzeba było wysłać choć jeden prezent na początku zadania (znaczy póki nie uzbierało się 70kk)

  • Reply
    cezik55
    Lut 14, 2022 12:51 am

    A tak w ogóle ze względu na nowe zadania zapraszam do udziału w grze. mój nr 8086 3569 9947
    Ogólnie rzecz biorąc staram się codziennie wysyłać “prezenty”, chyba że mnie zasypie lub inne cuda nie pozwolą mi się dostać do pokestopów, (grrr najbliższy pokestop to ponad 2km ode mnie także, a kolejny nastepne 2). aczkolwiek jak to tylko możliwe staram się organizować dla siebie wycieczki zaliczające co najmniej 20 pokestopów dziennie 🙂 Co do odbioru prezentów, odbieram maxa, jak nie uda mi się odebrać wszystkich to następnego dnia priorytetowo odbieram poprzedników. Pozdrawiam i zapraszam do współpracy

  • Reply
    s0p3l3k