News 37

Walentynki w Pokemon GO! [AKTUALIZACJE]

Dopiero co zakończył się event z okazji Chińskiego Nowego Roku a już rozpoczęliśmy wydarzenie związane z Walentynkami.

Na pokemongolive.com czytamy:

Trenerzy,

Zbierzcie Poke Balle i włączcie Adventure Sync – rozpoczynamy Walentynki w Pokemon GO wraz z różowymi pokemonami! Od 13 lutego o 13:00 czasu PST (22:00 naszego czasu) pokemony takie jak Clefairy, Hoppip i Luvdisc będą częściej pojawiały się na dziko. Szczegóły poniżej:

Data i czas

  • Od 13 lutego 2019 13:00 czasu PST do 21 lutego 2019 13:00 czasu PST (w obu przypadkach 22:00 naszego czasu)

Atrakcje

  • Różowe pokemony takie jak Clefairy, Hoppip i Luvdisc będą się częściej pojawiać na dziko!
  • Niektóre różowe pokemony będą się częściej wykluwać z jajek 7 km!
  • Różowe pokemony takie jak Chansey lub Porygon będą pojawiać się częściej w raidach!

Bonusy

  • Lury będą trwać przez 6h w trakcie eventu.
  • 2x cukierki za łapanie pokemonów

Tradycyjnie będziemy aktualizować wpis o wszystkie nowości – zadania, pokemony w raidach/jajkach oraz ewentualne nowe shiny.

AKTUALIZACJE:

Zadania

Zadanie Tłumaczenie Nagroda
Valentine’s Day: Catch 20 Luvdisc Złap 20 Luvdisców Chansey
Valentine’s Day: Catch a Chansey Złap Chansey 3 Rare Candy

Zadanie na Spindę pozostało takie samo (Make 5 Great Curveball Throws in a Row – 5 podkręconych rzutów z bonusem typu great pod rząd), jednak na czas eventu zmienił się dostępny wzór tego pokemona na związany z Walentynkami:

 

Raidy

Tier 1 – Krabby, Luvdisc, Ponyta, Snubbull, Shinx

Tier 2 – Lickitung, Electrode, Magmar, Slowbro, Kirlia

Tier 3 – Chansey, Porygon, Miltank, Flaaffy, Ninetales

Tier 4 – Absol, Typhlosion, Tyranitar, Togetic

Tier 5 – Palkia

Jajka 7km

  • Happiny (baby Chansey)

Nowe shiny

Nowymi shiny są Smoochum or Cleffa (jajka 7km)

 

 

Źródło: https://www.pokemongolive.com/en/post/valentinesday2019/

37 komentarzy

  • Reply
    Częstomocz
    Lut 13, 2019 11:12 pm

    Kiedy w końcu nie będzie żadnego eventu. Ile można łapać cały czas te same pokemony w kółko?!

  • Reply
    Marchid
    Lut 13, 2019 11:17 pm

    uuu… słabiuteńki event się zapowiada 🙁

  • Reply
    0406 7450 6310 Marcin
    Lut 13, 2019 11:20 pm

    Lury 6h. Ekstra. A gdzie nowe shiny ?

    • Reply
      Nonim
      Lut 14, 2019 3:08 am

      Dobrze gada, polać tej osobie.

    • Reply
      Corgi610
      Lut 14, 2019 12:27 pm

      W jajkach – Smoochum i Cleffa.

  • Reply
    Kamil
    Lut 13, 2019 11:28 pm

    2x cukierki na swinuba, elegancko 😛 lury też 😀

  • Reply
    dziabong
    Lut 14, 2019 1:33 am

    Nie do końca rozumiem o lurach, bo kupy się to nie trzyma. Lury sześciogodzinne przez cały event (do 21 lutego), a w sobotę 16 lutego na Community Day zapowiadali trzygodzinne. Albo zmiana planów albo coś pokićkali. Może miało być, że lury 6h tylko w Walentynki a nie przez cały walentynkowy event?

    • Reply
      Azhael
      Lut 14, 2019 9:25 pm

      Może poprostu planowali event wcześniej i napisali że będą 3h żeby nie dać graczom wskazówek?

  • Reply
    Machrid
    Lut 14, 2019 4:06 am

    mogli by sie bardziej postarac , dac z pare jakis pokemonow nowych czy cos.
    -te 3 rozowe pokemony zupelnie zbedne nieprzydatne do niczego
    a tak wogole z ciekawosci -czy ktos jeszcze siedzi na lurach…?
    cos mi sie zdaje ze chyba im to nie schodzi w sklepiku…
    tak samo jak i 200 pokeballi za 800 golda.
    ciekawe kto to kupuje xd.

    • Reply
      BLACKSHADOW245
      Lut 14, 2019 8:41 am

      Kupują dzieciaki, które chcą zaszpanować znajomym i tyle.
      A Event tak słaby trochę, raidy też szału nie robią.

      • Reply
        hejterhejterów
        Lut 14, 2019 9:06 am

        Kupują Ci co szanują swój czas i mają go-tcha lub goplus – znam sporo takich osób.
        Sam też kupiłem 200 boli na event z fibasem

        lury są do odpalania w centrach handlowych – pogoda nie robi różnicy a nie każdemu chce się chodzić po parku o 21-22

        Same rajdy spoko, 4 rajdy na Chanesy i jest Blissey – idealna opcja dla nowych graczy a starym wyjadaczom też się przyda 10x Blissey 3k CP

        • Reply
          Slaw
          Lut 14, 2019 9:23 am

          Czasy kiedy Blissey mogła mieć 3k cp już raczej nie wrócą. Teraz wymaksowaną Blissey każdy zbija bez problemu.

        • Reply
          BLACKSHADOW245
          Lut 14, 2019 9:45 am

          Też mam go-tcha i nie kupuję 200 Pokebali bo tygodniowo robię ok 50 km więc mam dosyć z zadania adventur. I jak ktoś chce to śmiało kupować tylko rada jak będziecie kupować monetki to kupujcie pakiet 100 monetek nawet jak macie więcej kasy zróbcie to wielokrotnie powód jest prosty
          1200 kosztuje 47,99 PLN a 1200 (12*100; 12*2,99 = 35,88 PLN) taki szczegół

          • hejterhejterów
            Lut 14, 2019 10:09 am

            Czemu monety mają się kojarzyć z prawdziwymi pieniędzmi ? Miesięcznie spokojnie można zebrać 1400monet, pakiety często są lipne i czekając na okazję taką jak na święta można zebrać z 4-5 tyś monet.

            Ciekawe, że zadanie adventur zlicza się w poniedziałek – gdy wszystkie eventy, gdzie potrzebne są piłki są w weekend 😉

          • Plm112
            Lut 15, 2019 2:01 pm

            Mozna zmienić też kraj rozliczania płatności na indonezję i mieć 100 coin za ok 1,2zl (zalezy od kursu waluty)

    • Reply
      BLACKSHADOW245
      Lut 14, 2019 8:43 am

      A twoje pytanie kto siedzi na lurach odpowiem Ci ja tylko, że latem w ciepły dzień z zimnym napojem w dłoni w parku. A nie teraz w ziąb.

    • Reply
      Kordeks
      Lut 14, 2019 9:34 am

      Ja to normalnie w szoku jestem. Tego się nie spodziewałem. Los Świata zagrożony a oni na walentynki jakiś różowo-serduszkowy event dają. Jeszcze nie daj Boże ktoś pomyśli, że pokemon go to jakaś gra, która ma relaksować i bawić.

      • Reply
        EU
        Lut 14, 2019 10:02 am

        Masz rację też się w schronie przekrecam.

  • Reply
    Hideharu Mijahira
    Lut 14, 2019 7:36 am

    aha, czekałem na ten event bo liczyłem na chansey na dziko i narobienie cuksów… 🙁 ostatnio coś naprawdę nieciekawe te eventy.

    • Reply
      Ramirez
      Lut 14, 2019 7:44 pm

      Dziś widziałem Chansey na dziko.

  • Reply
    Kumakubo
    Lut 14, 2019 8:11 am

    Cześć. Pytanie pewnie głupie i z innej beczki niż aktualny event, ale nie umiem ogarnąć odłożonych na później zadań research. Męczę się z zadaniami na meltana, w międzyczasie odłożyłam do późniejszego złapania scythera, aerodaktyla i cubona z zadań dziennych. Dorwałam wreszcie ostatniego exeggcuta i mogę działać dalej. Co z tego jak nie wiem w jaki sposób dorwać mojego cubona (był złapany jako ostatni), bo wyskakuje aerodactyl (złapany jako pierwszy). Jest jakiś sposób na przesunięcie tej kolejki? Nie wiem, czy już ktoś miał taki problem? Z góry dzięki za pomoc.

    • Reply
      matthews
      Lut 20, 2019 3:06 pm

      Raczej nie ma. Będą Ci po kolei wyskakiwac jak już złapiesz poprzednie.

  • Reply
    Yorickai
    Lut 14, 2019 9:07 am

    Kurde chciałbym by te eventy sie już skończyły. Chciałbym by wreszcie dali reszte 4 geny i bez żadnych eventów by można je troche połapać a nie jak ostatnio co combee i inne wyszły to z mostu event wszedł. Ok fajnie jest szansa na shiny ale jeśli taka duża jak na świnie która była przed chwilą to już czuję jak widzę shiny w swoim zbiorze. Candy x2 wraz z lurami to chyba jedyna interesująca rzecz i nic więcej.

    • Reply
      Snejk
      Lut 14, 2019 7:37 pm

      Ja złapałem 6 shiny świn podczas eventu. Do tego dratkę różową i w między czasie shiny minuna. Ale kolega chodził identycznje jak ja, przez event sprawdził 700 Spoinków i ani jednego shiny :/.

    • Reply
      Tom
      Lut 15, 2019 12:16 pm

      Ale macie świadomość że zostało 5 rodzin ewolucyjnych z sinnoh i koniec tej generacji?

  • Reply
    MateO
    Lut 14, 2019 11:35 am

    Szkoda, że ostatnio powzmacniali raidy 3*, bo w takim wypadku raczej nie zrobię żadnego chanseya czy porygona, bo nie dam rady solo. Ale no nic, przecież zawsze można biegać na 2-3 telefony 😛

    • Reply
      weqeqweqwe
      Lut 15, 2019 9:46 pm

      Chensey jest an 2 machampy i zostaje ci okolo 70 sec.

  • Reply
    Majka 8
    Lut 14, 2019 2:16 pm

    Chansey powinna być często na dziko podczas tego eventu, wielka szkoda że nie dali. Jej ewolucja jest dobra do gymu, ciężko się ją zbija. Podwójne cukierki super no i lury 6 godzinne, ja mam dobrze bo sięgam z domu do pokestopa więc lury u mnie lecą ostro. Ale i tak robię sporo ponad 50 km tygodniowo zawsze. Mogłoby się coś ruszyć z nowa generacja, miałam jednego z nowej na radarze nie zdążyłam dojść i już się nie pojawia.

    • Reply
      Ramirez
      Lut 14, 2019 7:41 pm

      Dziś widziałem Chansey na dziko.

    • Reply
      dziabong
      Lut 14, 2019 11:42 pm

      Chansey jest na dziko, ale oczywiście rzadko. Złapałem dwie. Porygon zresztą też jest na dziko.

    • Reply
      Majka8
      Lut 15, 2019 9:53 am

      Połaziłam ostro i złapałam kilka, już mi stykło i mam Blissey tak jak chciałam z przyzwoitym cp.

  • Reply
    endrju
    Lut 14, 2019 4:30 pm

    A czy Ty masz już swoją Chansey xD?

  • Reply
    casual
    Lut 14, 2019 8:21 pm

    2 x cuksy fajnie współgra z częstszymi Meltanami z MysteryBox. Kolejny Melmetal wpadnie o wiele szybciej 🙂

  • Reply
    PokeMentor
    Lut 14, 2019 10:08 pm

    Panowie, są jakieś questy na zdobycie kabuto/onamyte aktualnie?

  • Reply
    Andrzej
    Lut 17, 2019 11:19 am

    Szkoda że u mnie nie mam z kim łapać, dramat normalnie, same dzieciaki a i żadnego forum nie ma żeby sie zgadać.