News 14

Więcej informacji o Safari Zone

Po przełożeniu eventu w kilku miejscach i udostępnieniu Kangaskhanów i Unownów w kilkudziesięciu europejskich miastach zainteresowanie Safari Zone nieco spadło. Czy jest jeszcze na co czekać? 

Niantic opublikowało notkę z aktualizacją dotyczącą Safari Zone:

Trenerzy,

Pierwsza seria eventów Pokemon GO Safari Zone jest tuż za rogiem! 16 września, oficjalne wydarzenia Pokemon GO Safari Zone będą miały miejsce w centrach handlowych firmy Unibail-Rodamco Centr0 w Oberhausen (Niemcy), Les Quatre Temps w Paryżu (Francja) i La Manquinista w Barcelonie (Hiszpania). 

Podczas każdego eventu Pokemon GO Safari Zone, trenerzy otrzymają medal w grze oraz będą mogli znaleźć specjalne jajka 2km w różnych PokeStopach na terenie centrów handlowych. Lury będą uruchomione przez cały dzień na wszystkich PokeStopach w trakcie eventu, tak więc trenerzy będą mogli złapać wiele pokemonów takich jak Kangaskhan, Chansey, Larvitar i inne. Trenerzy w okolicy mogą nawet spotkać shiny Pikachu, shiny Magikarpia i różne formy Unowna! W celu zoptymalizowania doświadczeń wszystkich uczestników, walki w gymach oraz raidy nie będą dostępne w tych centrach handlowych podczas wydarzenia.

Eventy Pokemon GO Safari Zone dadzą trenerom szanse na spotkanie się w specjalnych lożach teamów. Uczestnicy otrzymają także zestawy trenerów, by uczestniczyć w aktywnościach związanych z łapaniem pokemonów. W każdym z centrów handlowych będą dostępne specjalne oferty dla trenerów Pokemon GO w wybranych sklepach. 

Trenerzy już niedługo będą mogli rezerwować darmowe, niezbywalne bilety na każde z wydarzeń Pokemon GO Safari Zone odbywające się 16 września. By odebrać kod QR potrzebny do uczestnictwa w evencie, osoba pobierająca bilet musi być powyżej wieku 13 lat i pojawić się z ważnym dokumentem tożsamości. 

Ponadto, trenerzy którzy nie pozyskają biletów, będą mogli odkryć i złapać niektóre z pokemonów obecnych na Pokemon GO Safari Zone w całym mieście gdzie położone jest centrum handlowe. Mamy nadzieję, że wszyscy będą mieli okazję odkryć te niesamowite miasta, szukając pokemonów!

Odwiedźcie stronę swojego lokalnego centrum handlowego na facebooku dla informacji o rezerwacji biletów na Pokemon GO Safari Zone w Oberhausen, Niemcy; Paryżu, Francja; i Barcelonie, Hiszpania 16 września.

Z przyjemnością informujemy o nowych terminach eventów Pokemon GO Safari Zone w Danii, Czechach, Szwecji i Holandii. Daty te obejmują teraz:

7 październik, 2017

 • Fiketrovet – Kopenhaga, Dania
 • Centrum Cerny Most – Praga, Czechy

14 październik, 2017

 • Mall of Scandinavia – Sztokholm, Szwecja
 • Stadshart Amstelveen – Amstelveen, Holandia

Ujawnimy więcej informacji o biletach na te wydarzenia niedługo. Odwiedzajcie strony na facebooku lokalnych centrów handlowych w celu uzyskania aktualnych informacji.

Czkamy na spotkanie i łapanie pokemonów ze wszystkimi trenerami, którzy mogą do nas dołączyć!

Zespół Pokemon GO

Z tekstu wynika, że niestety nie możemy spodziewać się większej ilości pokemonów regionalnych niż zapowiadano pierwotnie i tym razem także będzie to tylko Kangaskhan. Prawdopodobnie wzorem japońskiego Pokemon GO Park pojawi się trochę rzadszych pokemonów (wspomniana Chansey i Larvitar) oraz zwiększone spawny Magikarpia oraz Pikachu, by gracze mieli większe szanse na złapanie shiny. Niestety nie będą dostępne żadne specjalne raidy, ponieważ Niantic w trakcie wydarzenia całkowicie wyłączy gymy – prawdopodobnie by uniknąć niebezpiecznie dużych skupisk ludzi i walk o miejsce przy gymie w centrum handlowym. Nie wiemy nic o Unownach, ale bardzo prawdopodobne, że będą to te same literki co ostatnio (EUROP).

Czy taka forma zachęca was do uczestnictwa w którymś z eventów?

Źródło: https://pokemongolive.com/en/post/safarizoneupdate2

14 komentarzy

 • Reply
  Grajek
  Wrz 06, 2017 2:47 pm

  Nie

 • Reply
  Hurr
  Wrz 06, 2017 3:07 pm

  NIE. Ani shiny pikachu ani magikarp nie zachęca mnie, a kangórow i literek juz mam 5… A skoro te same nie wliczają się w medal to po co? Dla medalu safari? Nie.

 • Reply
  Ket
  Wrz 06, 2017 3:59 pm

  Slabo

 • Reply
  Korath
  Wrz 06, 2017 4:06 pm

  Jeżeli tylko Kangashkan i znowu te same literki unownów to także mnie nie zachęca 🙂 Udało się podskoczyć do Warszawy i te poki wpadły do pokedeksu, zwiększona szansa na rzadsze pokemony – spora ilość graczy ma już i tak pełne obie generacje.
  Ale oczywiście dla graczy którzy nie mają wszystkiego to zawsze jest ciekawa opcja:)

 • Reply
  ja
  Wrz 06, 2017 6:54 pm

  Ktoś coś wie na temat tych kodów QR? Wcześniej też były?

 • Reply
  Adam
  Wrz 07, 2017 12:48 pm

  Witam,wybieram się ze znajomymi do Pragi 7 października czy aby łapać Kangaskhany unowny oraz inne rzadkie pokemony trzeba nabyć bilety czy też wystarczy kod QR oraz co to sa te sklepy dla graczy w tych centrach bo dużo tego A chcemy wiedzieć 😉

  • Reply
   kotecek98
   Wrz 07, 2017 1:46 pm

   Wystarczy QR a co do sklepów aby trafić pomogą specjalne postawione stopy w aplikacji więc mapa będzie na wyciągnięciu ręki 🙂

   • Reply
    Adam
    Wrz 07, 2017 4:02 pm

    Dzięki za odpowiedz 😉 ciekawe tylko czy uda się zdobyć bilet..

    • Reply
     kotecek98
     Wrz 08, 2017 2:00 pm

     zobaczymy co czas przyniesie 🙂

 • Reply
  Alehandro
  Wrz 07, 2017 1:35 pm

  Safari srafari, day streak za pokestopy to gdzie?

 • Reply
  tomao
  Wrz 07, 2017 5:21 pm

  Chce się wybrać do Pragi na ten event ale gram od niedawna i tych biletów/zaproszeń/QR kodów to nie rozumiem. Myślałem że podaje w miejsce gdzie będzie event i po prostu będę łapał poksy… Co skanuje te kody, skąd je wziąć, czy to coś kosztuje?
  Lury będą odpalone w całym mieście czy tylko na terenie centrum handlowego?

 • Reply
  pruszkowianka
  Wrz 08, 2017 8:05 am

  Tez sie wybieram. I zastanawiaja mnie te kody na event

 • Reply
  withelm
  Wrz 11, 2017 1:50 pm

  Kody QRCode są wymagane aby bawić się w galeriach. Są za darmo. Jednak trzeba być szybkim podczas rejestracji (udało mi się 2 wyłapać podczas rejestracji w Paryżu). Limit na te kody jest spowodowany ograniczoną przestrzenią w galerii.

 • Reply
  Wojtas
  Wrz 18, 2017 9:37 am

  Ta a gdzie te kody qr można kupić czy wygenerować?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.