News 18

Więcej prezentów dla was i dla przyjaciół!

Niantic zapowiedziało pierwsze wydarzenie związane z prezentami i ich zawartością.

Na pokemongolive.com czytamy:

Trenerzy,

Pokemon GO jest lepsze z przyjaciółmi. Czy może być lepszy sposób na docenienie ich niż prezenty?

Data i czas

  • Poniedziałek 5 sierpnia 2019 od 13:00 czasu PDT do poniedziałku 19 sierpnia 2019 o 13:00 czasu PDT (22:00 polskiego czasu w obu przypadkach)

Atrakcje

  • Wszystkie jajka z prezentów otworzonych podczas wydarzenia będą wymagały przejścia 2 km do wyklucia i będą wyglądać jak typowe jajka 2 km, ale nie martwcie się, trenerzy! Pokemony wykluwające się z tych jajek będą z puli tych, które normalnie znajdują się w jajkach 7 km, nieważne czy wyklujecie je podczas trwania eventu czy też po jego zakończeniu.
  • W trakcie trwania wydarzenia, liczba prezentów jakie możecie otworzyć dziennie zostanie zwiększona do 30.
  • W trakcie trwania wydarzenia, liczba prezentów jakie możecie mieć w ekwipunku zostanie zwiększona do 20.
  • Jeśli będziecie mieli szczęście, możecie wykluć shiny Bonsly!

Pamiętajcie by kręcić PokeStopami i zbierać prezenty, by uczynić dni swoich przyjaciół jeszcze bardziej pogodnymi. 

Poniżej porównanie rodziny ewolucyjnej Bonsly w wariancie zwykłym oraz shiny:

Post image

Źródło: https://pokemongolive.com/en/post/giftevent2019/

18 komentarzy

  • Reply
    Zenwolfero
    Sie 03, 2019 8:59 am

    W ekwipunku powinno być więcej miejsca na prezenty nie tylko podczas eventu… W ogóle to mogliby zwiększyć pojemność ekwipunku bo co to jest te 2k 😉

  • Reply
    Luks
    Sie 03, 2019 9:17 am

    Lepiej by w końcu wprowadzili oddanie jajek profesorowi. Odechciewa się chodzić z tymi 5…

    • Reply
      Jakec
      Sie 06, 2019 12:53 pm

      Ja mam teraz same 10 km Chętnie bym oddał…

  • Reply
    Machrid
    Sie 03, 2019 9:47 am

    widac ze pomyslow juz brakuje , a no to zmienia na troche ile prezentow mozna otworzyc.
    no i tyle .
    niech sie gracze ciesza ze maja „nowosci” zeby sie im nie nudzilo.
    naprawde super.

    • Reply
      Tyski
      Sie 03, 2019 11:02 am

      Nie żeby coś ale 7km jajka wykluwajace się w 2km to całkiem dobry ruch, nawet jak na 2 tygodnie

  • Reply
    Asia
    Sie 03, 2019 9:56 am

    To powinno zrobić żeby można było mieć 18 jajek na czas trwania efektu!

  • Reply
    ach
    Sie 03, 2019 11:44 pm

    do 20, niby fajnie ale ja mam tak osiedle słabo zaopatrzone w pokestopy i gymy, że jak wypadnie z jednego kręcenia prezent to się cieszę a bywa że na 10 kręceń zbieram 4 prezenty.
    Nie mówiąc juź o zmianach drużyn na 2 gymach istna tęcza….

  • Reply
    Ach
    Sie 05, 2019 2:29 am

    Pelna lista siodemek bedzie?
    Cala lista jajeczna by sie przydala

  • Reply
    Machrid
    Sie 05, 2019 4:12 am

    Podoba mi się ten event, propsuje

  • Reply
    PaTo
    Sie 05, 2019 8:47 pm

    Hej, pomocy bo nie ogarniam trochę.
    Mam filed research „battle another trainer in the greatleague”.. tu sie pojawia moje pytanie.. JAK?

    • Reply
      Magda
      Sie 10, 2019 9:39 am

      Musisz wyzywać swojego przyjaciela do walki, jeżeli masz z kimś 3 serca to możesz na odległość, jeżeli nie to musicie stać obok siebie. Klikasz na listę swoich znajomych, klikasz znajomego wybierasz battle i wybierasz ligę w której walczycie

  • Reply
    Ach
    Sie 06, 2019 1:32 am

    Musisz walczyc na tym poziomie ale teraz nie pamietam z maszyna chyba nie zaliczy…. ze znajomkiem chyba trzeba

  • Reply
    PaTo
    Sie 06, 2019 9:05 am

    Hm.. no to słabo, bo żeby walczyć ze znajomkiem, trzeba być w pobliżu nie?

    • Reply
      Jakec
      Sie 06, 2019 12:52 pm

      Nie, możesz z dowolnym z friendsów. Jak widzisz, że jest online to rzucaj wyzwanie i czekaj – może odpowie.

  • Reply
    ROBERT
    Sie 11, 2019 9:07 am

    8719 2166 2079

  • Reply
    Miguel
    Sie 11, 2019 10:55 pm

    Czy szansa na wyklucie Chinglinga dalej jest taka mała i ja po prostu miałem farta. Czy może jednak z okazji wydarzenia zwiększyli szanse trafienia?