News 25

Wiosenno-wielkanocny event w Pokemon GO

Czy może być lepszy sposób na świętowanie wiosny i Wielkanocy niż kolejna porcja pokemonów z wiankami na głowie?

Niantic zapowiedziało wiosenno-świąteczny event, który potrwa od 9 kwietnia o 8:00 do 16 kwietnia o 22:00 lokalnego czasu. Podczas niego czekają nas takie atrakcje jak:

  • Exeggcute, Chansey, Mareep, Marill i Torchic częściej na dziko + shiny Exeggcute pojawi się po raz pierwszy w grze,
  • Buneary z kwiatowym wiankiem i Pikachu z nową czapką pojawią się na dziko, również w wariancie shiny,
  • Z jajek 2 km będą częściej wykluwać się: Pichu (z wiankiem), Togepi (również z wiankiem), Happiny, Munchlax, Tyrogue, Chingling i Riolu,
  • Wszystkie jajka z prezentów podczas wydarzenia będą jajkami 2 km,
  • Zadania Field Research pozwalające na spotkanie Alolan Exeggutora, Azumarilla i Audino,
  • Plecak i bluza z motywem Togepi dostępne w sklepie gry,
  • Bonusy: 2x cukierki za wykluwanie i godzinny lucky egg

W trakcie eventu nadal będzie trwał obecny w grze od jakiegoś czasu bonus związany z dystansem dla jajek – po włożeniu do inkbuatora dystans do ich wyklucia zmniejsza się o połowę.

Nowe shiny

Shiny Pichu i Togepi z kwiatkami (niepotwierdzone w oficjalnej notce, modele istnieją w plikach gry)

 

Źródło: https://pokemongolive.com/en/post/springevent2020/

25 komentarzy

  • Reply
    Swiru
    Kwi 03, 2020 8:14 pm

    Czy ma ktoś problem po aktualizacjach, że mimo włączonej gry,i nie dotykaniu ekranu przechodzi w stan uśpienia?

    • Reply
      mizgus
      Kwi 03, 2020 8:44 pm

      Dokładnie ten sam problem

    • Reply
      Krzysztof018
      Kwi 03, 2020 9:27 pm

      Też mam ten problem z ekranem, wyłącza się po 30 sek.

    • Reply
      xDeOx
      Kwi 03, 2020 11:27 pm

      to samo…

      • Reply
        Xxxx
        Kwi 04, 2020 12:25 pm

        To samo….

      • Reply
        GramGdyMamCzas
        Kwi 04, 2020 10:48 pm

        Zmień sobie w Ustawieniach czas, po którym następuje wygaszenie ekranu.

    • Reply
      Viol
      Kwi 03, 2020 11:57 pm

      Jeszcze wyłączyli możliwość wklejania własnej nazwy w miejsce imienia stworka :/

      • Reply
        Ach
        Kwi 08, 2020 11:56 am

        Mozna zmienic, tylko trzeba usunac nazwe krzyzykiem z klawiaturki…

  • Reply
    Agz
    Kwi 03, 2020 8:39 pm

    @Swiru a nie włączyłeś czasem trybu oszczędzania baterii w pokach?

  • Reply
    Waben11
    Kwi 03, 2020 9:51 pm

    U mnie też się to dzieje

    • Reply
      Ach
      Kwi 08, 2020 11:38 am

      Ustawienia telefonu / wyswietlacz tam grzebcie

  • Reply
    Ach
    Kwi 03, 2020 9:53 pm

    A moze cos w ustawieniach? Pg?
    Gapiostwo kosztowali mnie 480 za beznadziejna paczke aaa!

  • Reply
    kokemon
    Kwi 04, 2020 9:15 am

    witam

  • Reply
    cowartowiedziec
    Kwi 04, 2020 10:12 am

    Jak dadzą się ewoluować to nie będzie tragedii.

  • Reply
    Kubuśke
    Kwi 04, 2020 12:13 pm

    A co z tym że nie można wychodzić z domu przez koronawirusa ?

  • Reply
    Drwal8
    Kwi 04, 2020 4:23 pm

    Spróbujcie wyłączyć w ustawieniach baterii tryb ultraoszczedny

  • Reply
    Matrix19918
    Kwi 07, 2020 11:59 am

    Czy wy też mieliście cos takiego że podczas łapania poemona o nazwie landorus z batali premium straciliście 46 pokeboli oraz 50 ultraboli oraz 6 pinab bery ?? A w dodatku co gram na batali premium to wyskakują mi tylko landorusy nawet nie mogę ich stransferować to trochę mnie zniechęca do gry tym bardziej ze wydałem juz na pokemony około 500 zlotych a gram tydzień

    • Reply
      Ach
      Kwi 08, 2020 11:51 am

      500zl? W tydzien??? Podziwiam, gram 2 lata koszt 20zl co pol roku. No ale jezeli chodzi o te legendy za pvp, faktycznie paskudnie sie je lapie. Pinapa juz nawet nie daje mam wrazenie ze zawsze po nim wyskakuja. Ostatnio 3 szt na zwyklej malinie + niebieskie/zolte bale… ale wczesniej nawet do 20 bali lecialo….

    • Reply
      Ach
      Kwi 08, 2020 9:44 pm

      Transfery pokemonow takich jak legendy, shiny maja zabezpieczenie zeby przypadkiem ich nie wykasowac. Musisz kliknac poka ktorego chcesz transferowac tak jakbys chcial go sobie obejrzec I na dole po prawej przyciskasz “menu” I tam tez jest op ja transfer

  • Reply
    Pd
    Kwi 11, 2020 10:57 am

    U mnie wysiadlo obliczanie odległości. Jajka się nie wylegaja i nie nalicza odległość. Co robić?

    • Reply
      Ach
      Maj 30, 2020 1:12 am

      w ustawieniach sprawdz adventure sync powinno byc wlaczone jezeli ma naliczac przy wylaczonej aplikacji pg ( Po kazdej aktualizacji sprawdzam)

  • Reply
    Timepele
    Maj 29, 2020 8:30 pm

    Czy togepi z kwiatuszkiem można ewoluować? Pozdrawiam

    • Reply
      Ach