News 4

Wszystkie Safari Zone przełożone (+ informacja o Raid Hour)

Niantic reaguje na trwającą pandemię koronawirusa – dla bezpieczeństwa graczy postanowiono przełożyć wszystkie zaplanowane Safari Zone na nieznany jeszcze termin.

Wszystko zaczęło się od planowanego na końcówkę marca (27-29.03), które Niantic przełożyło ze względu na postępujące zagrożenie związane z wirusem. Pod znakiem zapytania stały jeszcze dwa wydarzenia z tej serii – Liverpool (17-19.04) oraz Filadelfia (08-10.05), które jak dowiedzieliśmy się dziś, również mają się odbyć w innym terminie. Mimo że te dwa eventy są bardziej odległe w czasie niż St. Louis, to producent Pokemon GO postanowił dmuchać na zimne – w końcu nikt z nas nie wie jak będzie rozwijać się sytuacja i czy za dwa miesiące będzie już w pełni bezpiecznie, by organizować wydarzenia, w których wezmą udział tysiące graczy. W tym momencie nowe daty każdego z Safari Zone nie są znane.

W ramach rekompensaty w dniach, w jakich miało docelowo odbywać się wydarzenie, posiadacze biletów będą mogli korzystać ze specjalnych spawnów (w tym pokemonów regionalnych) z dowolnego miejsca na świecie. Jak zastrzega Niantic dotyczy to wyłącznie graczy, którzy zakupili bilety na konkretny event.

Oczywiście jeśli ktoś z was wybierał się na wydarzenie to może również złożyć wniosek o zwrot kosztów związanych z biletem – reklamację można składać do 2 dni przed docelową datą rozpoczęcia wydarzenia (dla Liverpoolu do 15 kwietnia a dla Filadelfii do 6 maja), poprzez opcję “Get Support” w ustawieniach gry.

Dodatkowo informacja dla wszystkich graczy – Raid Hour w dniu dzisiejszym (18 marca) został odwołany i prawdopodobnie taki sam los czeka kolejne środy, przez nieokreślony jeszcze czas.

Źródło: https://nianticlabs.com/blog/liveevents-safarizone-postpone

4 komentarze

 • Reply
  Zenwolfero
  Mar 18, 2020 5:37 pm

  Będzie co będzie … Teraz Pokemony nie są najważniejsze, musimy być odpowiedzialni Pozdrawiam wszystkich i oby wirus nikogo już nie dosięgnął Polacy już nie raz pokazali że nie poddamy się bez walki i tego wam życzę nie dajcie się pozdrawiam i życzę zdrowia

 • Reply
  Czapkaq
  Mar 18, 2020 8:33 pm

  Można żeby pokemony respiły ich wie ej nawet te zadsze w każdym kraju takie safai świata

 • Reply
  R
  Mar 18, 2020 11:11 pm

  Hmm, czy ten komentarz oznacza, że można kupić bilet, zostać w domu i łapać pokemony z safari w domu? To po co byłoby jechać przez pół świata? Nie lepiej od razu Niantic za kasę sprzedać te 20-30 shiny, Unowny i regionalne?

 • Reply
  Piasecki88
  Mar 19, 2020 8:51 am

  Pandemia koronawirusa rozprzestrzenia się po całym świecie i gra nie jest ważna.Ważnoensze jest zdrowie i bezpieczeństwo a latać za pokemonami i zarazić się wirusem. Gdybym mógł to bym zamknąłbym wszystkie serwery na ten określony czas

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.