News 32

Zespół R przejmie wszystkie PokeStopy!

Niantic przeprowadza zmasowaną kampanię promocyjną dla Team GO Rocket w Pokemon GO i organizuje pierwszą inwazję Zespołu R na wszystkie PokeStopy.

Wczoraj na oficjalnym kanale Pokemon GO w serwisie YouTube pojawił się tajemniczy livestream z odliczaniem – jedyne co wiedzieliśmy to fakt, że coś wydarzy się właśnie dzisiejszego dnia i ma związek z Team GO Rocket. Mimo wielu spekulacji (m. in. legendarne pokemony w formie shadow), okazało się, że po zakończeniu odliczania otrzymaliśmy informacje o zmasowanym, godzinnym ataku Zespołu R na wszystkie PokeStopy. Szczegóły tego mini-eventu:

  • Od 16:00 do 17:00 lokalnego czasu wszystkie PokeStopy zostaną przejęte przez Team GO Rocket
  • Od 16:00 do 17:00 lokalnego czasu podczas robienia zdjęć można uzyskać photobomb z członkiem Team GO Rocket (pokemon do złapania po wyjściu z trybu foto to Meowth, możliwe są maksymalnie 3 takie spotkania)

Poniżej tłumaczenie „fabularnej” notki, którą postanowiło dodać Niantic w formie tweetów oraz w powiadomieniu z gry:

Trenerzy,

Przez trzy lata obserwowaliśmy was. Świat Pokemon GO jest bogaty w nielimitowaną ilość zasobów. Ten przywilej jest marnowany przez trenerów takich jak wy, którzy nie mają wizji jak wykorzystać ten rozległy świat zasobów oraz Pokemonów.

Chodzicie wokół kręcąc PokeStopami tak jakby to była pewnego rodzaju gra. Walczycie w gymach i cieszycie się gdy zmienią kolor. Dbacie o Pokemony jakby były czymś więcej niż tyko narzędziem! Cóż za marnowanie potencjału!

Mamy ze sobą Shadow Pokemony wzmocnione do niewyobrażalnych poziomów, które są nieosiągalne poprzez zwykłe ulepszanie. Jesteśmy tu, by przejąć wasze PokeStopy i korzystać z ich nielimitowanych zasobów. Czy nie dostrzegacie piękna naszego zła?

To jedynie początek. Wasze zasoby są teraz naszymi zasobami. Wasze pokemony są naszymi pokemonami. Wasz świat jest naszym światem! Nie możecie nas zatrzymać. Pofesor Willow, Spark, Blanche, Candela i wy wszyscy – zejdźcie nam z drogi!

Podążamy nikczemną drogą tak jak ci, którzy byli przed nami – i tym razem z sukcesem wdrożymy wizję Giovanniego na całym świecie! (lider Zespołu R przyp. red.)

Jeśli spróbujecie pokrzyżować nasze plany, sprawimy że pokażemy wam jak wygląda świat pełen bólu!

Team GO Rocket

Źródło: twitter.com/PokemonGoApp/status/1155328851498741761

32 komentarze

  • Reply
    Ddd
    Lip 28, 2019 11:06 am

    Boże co za szajs, serio to jest takie ekscytujace?

    • Reply
      SomeDude
      Lip 29, 2019 12:47 am

      Cóż… Mi się podoba. O wiele lepsze niż dawne eventy typu „okej, to teraz będzie się pojawiało trochę więcej wodnych”.

  • Reply
    LESNYDZIAD
    Lip 28, 2019 11:21 am

    Od 16:00 do 17:00 lokalnego czasu podczas robienia zdjęć można uzyskać photobomb z członkiem Team GO Rocket
    ja wiem ze dla wielu to jest bardzo jasne i klarowne .. ale dla osoby ktora zaczela grac juz troche nie… moze ktos mi to napisac w normalny sposob….
    Albo wyjasnic czy dobrze rozumuje…
    1.widze pokemnona
    2. lapie goi jak zlapany
    3. robie sobie z nim fote
    4. pojawia mi sie koles R i walczac z nim moge zlapac -Meowth

    dzieki za info

    • Reply
      kofeina666
      Lip 28, 2019 12:23 pm

      1. łapiesz pokemona
      2. robisz z nim zdjęcie
      3. po zrobieniu jest szansa ze na któreś zdjęcie „wdarł” się koleś z team rocket
      4. teraz wystarczy ze wyjdziesz ze zrobionych zdjęć na mapę i obok pojawi się meowth do złapania
      nie trzeba walczyć 😉

    • Reply
      zanostromo
      Lip 28, 2019 12:26 pm

      Źle rozumiesz. Robiąc zdjęcie może pojawić ci się członek zespołu R. Po wyjściu z tego trybu fotografii masz do złapania pokemona. Masz możliwość zrobienia tego trzy razy.

  • Reply
    Betina
    Lip 28, 2019 12:14 pm

    Ja to rozumiem tak…
    Robisz zdjęcie pokemonowi którego juz masz…na zdjęciu pojawia się członek zespołu R A po wyjściu ze zdjęcia masz do złapania Meowth

  • Reply
    Almajak TM
    Lip 28, 2019 12:17 pm

    Chyba najpierw robię fote z Zespołem R a potem walka i łapanie. Ok tam można 3 razy.

  • Reply
    R
    Lip 28, 2019 1:01 pm

    Zaraz zacznę już krzyczeć: więcej miejsca w plecaku!!! No żesz kura – wprowadzają kolejne wersje specjalne pokemonow, a nie zwiększają ilości miejsca w plecaku. Po ostatnich shiny, czapkach i teraz shadow już nie mam co wyrzucać!!! Gdzie mam to wszystko trzymać, dawno osiągnąłem 2000 i tylko teraz wyrzucam.

    O tak późnym ogłoszeniu tego mini eventu nawet szkoda gadać. Już ich totalnie poje…, wydaje im się, że ludzie każdego weekendu w środku dnia mogą sobie wszystko rzucić i pójść na pokemony? Dwa tygodnie temu Entei, tydzień temu CD, za tydzień kolejne CD, za dwa znowu coś i teraz też coś wsadzają? Gdzieś jest jakaś granica znużenia, obawiam się, że blisko. Jak się ją przekroczy i opuści grę, to potem ciężko wrócić. Wielu znajomych trenerów już odpuściło :-/ Czy nie widzą, że ludzie odchodzą?

    • Reply
      nimue193
      Lip 28, 2019 3:15 pm

      a kogo obchodzą starzy gracze, którzy już przestali płacić 🙂 – na pewno nie Niantic
      ważni są nowi gracze, i to dla nich są te wszystkie eventy
      obecnie w pół roku można osiągnąć więcej niż przez pierwsze półtora od początku gry

      • Reply
        Dhh
        Lip 28, 2019 3:20 pm

        Nom ja miesiąc temu zacząłem a już mam 26 lvl

      • Reply
        R
        Lip 28, 2019 10:06 pm

        Ja tam płacę i jestem starym graczem. Ale czasem jest zwyczajnie ciężko dotrzymać grze kroku. W wakacje w ciepłe popołudnia jest naprawdę co robić i z kim się spotykać. To na wiosnę powinno być nagromadzenie eventów, właśnie kiedy ludzie po zimie chcą się trochę rozruszać. A nie w środku lata, gdzie i gorąco i bliżej do siedzenia w knajpie, czy przy BBQ (biorąc poprawkę, że to USA jest głównym targetem)…

        No ale po co ja to piszę, przecież z Niantic wiedzą wszystko najlepiej :-/

        • Reply
          Machrid
          Lip 29, 2019 8:16 pm

          skoro placisz za golda i uwazasz ze warto. jak chcesz to se plac.xd.
          w zamian niantic robi dobre aktualizacje rozwija gre daje nowe generacje itd -i jestes zadowolony.

          skoro masz wyladowany plecak na full – szajni pokami i jakims szajsem tylko o wartosci kolekcjonerskiej- to fajnie ze masz z tego rozrywke.

          a ze nic tak naprawde z tego nie masz oprocz zajetego miejsca w plecaku to nic nie szkodzi liczy sie to ze o masz z tego rozrywke ze zbierania tego co niantic nawymysla.

          skoro uwazasz ze „w grze jest co robic”- no to super.

          nie pozostaje ci nic innego jak czerpac ci przyjemnosc z grania.

          powodzenia.
          xd

    • Reply
      olixxx
      Lip 28, 2019 6:40 pm

      zgadzam się
      zwiększyć plecak!

  • Reply
    Machrid
    Lip 28, 2019 1:58 pm

    Zajebistw

  • Reply
    Elvitas
    Lip 28, 2019 5:31 pm

    Jak coś to macie błąd, a mianowicie „…Pofesor Willow, Spark, Blanche, Candela i wy wszyscy – zejdźcie nam z drogi!…” Błąd to „poferos” 😉

  • Reply
    Alex
    Lip 28, 2019 6:04 pm

    Też jestem starym graczem (3lata)
    Mam pytanie do NIANTIC, gdzie obiecane Kygore, od 6 tygodni dostaję tylko Latiosy ?

    • Reply
      Zenwolfero
      Lip 28, 2019 7:16 pm

      Znam ten ból też miałem ciągle latiosy tylko w poprzednią niedzielę dostałem kygore shiny a dzisiaj już znowu latios ehhh

      • Reply
        exposiure
        Lip 28, 2019 9:09 pm

        Miałem Kygore za pierwszym razem, potem Latios shiny, to system losowy.

    • Reply
      ach
      Lip 28, 2019 10:27 pm

      1kyogre 2 groudony 1 latias ale podobną sytuacje miałam z „psami” wtedy odbierałam systematycznie pieczątki co 7 dni i wypadało to zawsze tego samego dnia tygodnia (poniedziałki? zawsze parę minut po północy)ale czy to ma wpływ to niewiem …

  • Reply
    Jj
    Lip 28, 2019 7:44 pm

    MAM RAYQUAZE WASZ ARGUMENT JEST DO DUPY TEAM GO R

  • Reply
    Hmm
    Lip 28, 2019 10:11 pm

    Nie rozumiem, przejmą wszystkie pokestopy 16-17 tylko 28.07 czy codziennie?

  • Reply
    Dalbak
    Lip 28, 2019 11:22 pm

    1802 1250 7065 lubelskie, szukam znaj do exp:)

  • Reply
    Alex
    Lip 29, 2019 6:40 am

    Czyli jest światełko w tunelu

  • Reply
    Papajy
    Lip 29, 2019 8:55 am

    Nie wiem jak to się stało, ale wczoraj byłem tu o 16:55 i ani słowa o evencie nie było, zwłaszcza tego artykułu

  • Reply
    Papaj
    Lip 29, 2019 1:44 pm

    Dlaczego ktoś usunął mój komentarz w którym napisałem, że wczoraj o 16 tego artykułu tu nie było? 🙂

  • Reply
    R
    Lip 29, 2019 2:09 pm

    Czy tylko ja tak mam, czy Was też może wkurzają te nowe walki z zespołem R? Dostaję białej gorączki, głównie przez liczne bugi aplikacji. Zwiechy, niedziałający inicjalny wybór pokemonów, wywałki przed i pod koniec walki i na koniec to durne czarne tło, które przy ostrym słońcu maksymalnie utrudnia walkę.

    Zrobiłem nieco ponad 20 walk na każdym z dwóch kont. Na kontach synów nie robię żadnych walk, głównie z uwagi drastycznego niedoboru revive, którego teraz idzie mega dużo.

    Nuda tej walki powoduje, że coraz częściej obojętnie przechodzę obok pokestopu, bo zwyczajnie mi się nie chce, nie chce mi się tracić dobrych paru minut – wolę iść dalej i łapać pokemony.

    • Reply
      florian
      Lip 29, 2019 2:26 pm

      Tak, są problemy, bardzo często czarny ekran ale czy to coś nowego? Jak mam być szczery to ta funkcja tchnęła we mnie drugie życie bo rajdy dawno się dla mnie skończyły ale masz też rację, że gra wymaga coraz więcej uwagi i przestaje już być umilaczem drogi z i do pracy.

  • Reply
    PolarnaVanilla
    Lip 29, 2019 2:21 pm

    Cześć,
    zapraszam do wymiany prezentami:

    1158 2946 0801

    Pozdrawiam
    PolarnaVanilla

  • Reply
    Zipox
    Lip 29, 2019 2:54 pm

    332190773513

  • Reply
    Helka
    Lip 29, 2019 4:36 pm

    7935 7526 1787

  • Reply
    R
    Lip 29, 2019 9:39 pm

    Ej, co tu tak cicho? Wszyscy robią te walki, czy co?
    Poprosilbym o jakiś przewodnik jak robić walki (dobór pokemonow, strategia walki tj. zmiany ledwo zywych pokemonow etc.)

    Niemcy bez ogródek piszą o rozczarowaniu wczorajszym eventem. Szczerze tez mnie rozczarowal i kompletnie go olalem, nie zrobiłem żadnego pokestopa. Koty złapałem i natychmiast wyrzucilem.

    I na koniec coś pozytywnego – zwiększyli miejsce w plecaku na pokemony!!! Teraz można rozszerzyć do 2500. Pierwszą setkę już kupiłem

  • Reply
    Tomek
    Sie 01, 2019 4:02 pm

    9528 1433 0409