News 16

Zmiana nagród w PvP i nowa aktualizacja

Po świątecznym evencie w Pokemon GO nie dzieje się zbyt wiele – dzisiejsze nowości również nie przynoszą przełomu.

W nocy naszego czasu Niantic dokonało zmian po stronie serwera i nieco zmieniło nagrody w systemie PvP – do puli trafiły Rare Candy.

Nie wiemy jeszcze czy dodanie Rare Candy wpłynęło na np. szansę na otrzymanie Sinnoh Stone czy wyłącznie na otrzymywane pakiety Stardustu.

Źródło: reddit.com/r/TheSilphRoad/comments/ae98gx/pokémon_go_01314_on_apkmirrorcom/

Dodatkowo w dniu dzisiejszym Niantic rozpoczęło wprowadzanie nowej wersji Pokemon GO, na Androidzie opatrzonej numerem 0.131.4. Aktualizacja skupia się głównie na pomniejszych poprawkach i nieco zwiększa pole widzenia gracza w świecie gry.

Link do apkmirror: https://www.apkmirror.com/apk/niantic-inc/pokemon-go/pokemon-go-0-131-4-release/pokemon-go-0-131-4-android-apk-download/

Ostatnią nowością są nowe stroje dla avatarów – można je odblokować osiągając kolejne poziomy medali za walki pvp we wszystkich trzech ligach oraz medal dotyczący treningów (Ace Trainer).

 

16 komentarzy

  • Reply
    NoSerio
    Sty 10, 2019 8:09 am

    pierwszy rare stone wypadl ale niewiem czy aby nie kiepści to szansy na kamien ;/

    na obecną chwilę trzymam 13 sinnohów więc wciąż ich mi mało ;/

    • Reply
      bart
      Sty 10, 2019 9:07 am

      Po co wam te kamienie ? Po 2 tygodniach nie ma co z nimi robić i się tylko wywala…
      Człowiek jest niecierpliwy dopóki nie uzbiera na obecne poki + zapas 10 na kolejne ewolucje, później te kamienie tylko się usuwa.
      Jakoś nie słyszę narzekania „nie mam Sun Stone szansa jest za mała” wystarczy robić 3walki PvP dziennie i kamieni będzie za dużo.

      • Reply
        Azhael
        Sty 11, 2019 1:27 am

        Wevile, rhyperior czy electivire nie jest najgorszą opcja do walki a pozatym nigdy nie wiadomo czy nie będą wymagane ewolucji z nimi związane

      • Reply
        khartv
        Sty 11, 2019 11:26 am

        Robię 3 walki dziennie, ale zwykle tylko dust wypada. Póki co 4 kamienie tylko (z czego 2 z pieczątek) także nooo… szansa jest mała.

  • Reply
    Machrid
    Sty 10, 2019 12:54 pm

    dodali nowe stroje do kupienia za golda- to najwazniejsza zmiana w tym update.

    juz lece do sklepu i kupuje -bo bardzo mi to potrzebne do grania.

    mam nadzieje ze za miesiac dodadza wiecej fajnych skarpetek i spodni w sklepie .

    poza tym… gra jest super walki pvp sa super, nowe pokemony z 4 generacji jest ich tak wiele ze jest co lapac.

    aha mam nadzieje ze za miesiac dodadza jajka jakies 7km w ktorych bedzie szansa na baby pokemona 0.02% na zlapanie .

    • Reply
      Snejk
      Sty 10, 2019 1:14 pm

      Łał, wygląda na to, że ktoś Cię przymusza do gry :0. Bo skoro nic Ci nie pasuje, to jest to jedyna opcja, bo każdy zdrowy na umyśle człowiek w takiej sytuacji olewa grę i gra w coś innego :0.
      Jeśli potrzebujesz pomocy, mrugnij dwa razy.

    • Reply
      KedarZS
      Sty 10, 2019 3:56 pm

      Tyle sarkazmu w jednym poście dawno nie widziałem 🙂 jaloś mam znajomych co już wszystko mają z jajek 7km, mają ewo wszystkiego co dodano ostatnio i sinnoh stone też już wywalają. Wszystko zależy od tego kto ile czasu poświęca na grę (i kasy czasem też)

      • Reply
        Art
        Sty 10, 2019 9:22 pm

        Nie trolluj. Jajka to żart. Jakimś cudem jeden Riolu mi wypadł. A nie ma się co spinać bo za parę miesięcy podniosa hatch rate na nie bo nikt nie będzie grał.

      • Reply
        Ktoś
        Sty 11, 2019 1:25 am

        Pewnie kolega loguje się raz czy dwa dziennie i myśli że coś ugrać

  • Reply
    satanhusajn
    Sty 10, 2019 2:31 pm

    marczid o ś l e nie chcesz nie kupuj, ale nie. nie podoba się gra to nie graj a jadem rzygaj ale w lustro

  • Reply
    KitsuneNoYami
    Sty 10, 2019 7:14 pm

    Potrzebny shiny Magikarp!!! Wymieni się ktoś z okolic Dębicy? Do 100 km? Podaję e-mail jakby ktoś był chętny 🙂 kitsune_no_yami@wp.pl

  • Reply
    Iwonetta
    Sty 10, 2019 8:50 pm

    Jeśli ci zależy na xp i gifach -to wysyłaj ja odeślę. 5424 4238 9088 Pozdrawiam Iwonetta.

    • Reply
      Poketrener
      Sty 15, 2019 11:33 am

      Kłamstwo, tylko przyjmuje prezenty, a już nie odsyła.

  • Reply
    endrju
    Sty 11, 2019 7:54 am

    „W nocy naszego czasu Niantic dokonało zmian ” – Niantic pracuje już jak nasz rząd, nocne ustawy

    • Reply
      Ems
      Sty 11, 2019 3:15 pm

      Mniej podstępnie, bo u nich w USA jest wtedy popołudnie/wieczór 😀

  • Reply
    slash
    Sty 11, 2019 10:36 am

    KEDAR, Twój psiapsiół musiał mieć niezłe szczęście, skoro ma wszystkie 7jajeczne nówki. Ja do tej pory nawet w gymie nie widziałem żadnej Mantyki bądź małego Chimeka. Z co drugiego jaja wyskakuje mi Kot i obdarowuje mnie 40 kocimi cukierkami. Fantastycznie !! Następnie Pancernik bądź inny Alol i ponownie Kot. Człowiek łudzi się, że dostanie choć jednego Riolu,a co za tym idzie masę cuksów, a tak to trzeba dreptać z poksem i mozolnie zbierać po jednym candy.
    MACHRID, Ty lepiej wysyłaj prezenty. Na CD wydrepczę Twoją 7kę ,ale obawiam się kociego miotu. Z racji wielkiej odległości będzie choć solidny transfer kilometrowy.
    BART, racja. Po co napalać się na Sinony, skoro po ewolucjach ów kamień tylko ciąży w tornistrze i blokuje miejsca.
    I jeszcze jedno. W czasie całego tego Jajecznego Maratonu poszła fama, że ze stopów jest większe prawdopodobieństwo o3mania jaj 5 i 10 km … Prawda, z tym że u mnie jest to 100% jaj 5km! Jedyna 10ka to nagroda za przebycie 50 km w ubiegłym tygodniu. Ot tak Niantic szanuje przykładnego gracza -_-