News 16

Zmiany w puli dostępnych pokemonów w jajkach

Przez długi czas w jajkach mogliśmy spotkać praktycznie te same pokemony a gracze słusznie zauważali, że przydałoby się odświeżenie puli. Prośby zostały wysłuchane.

Poniżej znajdziecie wszystkie zmiany w jajkach jakie bezpośrednio zdradziło nam Niantic w oficjalnym wpisie na pokemongolive.com.

Pamiętajcie, że pokemony regionalne są możliwe do wyklucia z jajek wyłącznie zdobytych na terenie ich występowania.

  • Jajka 2 km: Zubat, Poliwag, Cubone, Magikarp, Mareep, Wooper, Snubbull, Volbeat, Illumise, Wailmer, Swablu, Buizel, Buneary, Snivy, Tepig, Oshawott i Minccino,
  • Jajka 5 km: Machop, Farfetch’d, Seel, Voltorb, Lickitung, Kangaskhan, Tauros, Eevee, Pineco, Heracross, Corsola, Ralts, Aron, Torkoal, Feebas, Tropius, Clamperl, Relicanth, Mime Jr., Chatot, Hippopotas, Carnivine, Pansage, Pansear, Panpour, Pachirisu, Blitzle, Roggenrola, Maractus, Gothita, Solosis i Bouffalant,
  • Jajka 10 km: Shinx, Gible, Riolu, Audino, Timburr, Darumaka, Sigilyph, Emolga, Ferroseed, Klink, Elgyem, Litwick, Axew, Golett i Rufflet,
  • Jajka 12 km: Larvitar, Absol, Sandile, Scraggy, Trubbish, Pawniard, Vullaby i Deino.

W grze występuje również unikalna pula dla jajek zdobytych z poniedziałkowych nagród za przejście określonej odległości z Adventure Sync (25 km i 50 km). Niantic nie zdradziło nam bezpośrednio co się w nich teraz znajduje – poniżej niepotwierdzone jeszcze informacje od graczy.

  • Jajka z Adventure Sync: 
    • 5 km – Combee, Tympole,
    • 10 km – Emolga, Beldum, Dratini, Larvitar, Bagon, Riolu, Shinx.

Źródło: https://pokemongolive.com/en/post/egg-changes-2020/

16 komentarzy

  • Reply
    MasterBallDomin
    Paź 20, 2020 8:24 pm

    No, no, teraz, następcą Feebasa jest Elgyem, a na miejsce Absola (dla którego trzeba przejść już zawsze 2 km więcej) weszła Emolga, która prawdopodobnie również jest w tych dziesiątkach z Adventure Sync. Do dwójek wraca Zubat, nie wiadomo skąd i po co. Mimo wszystko, nic nie pobije Trubbisha, którego klujemy co średnio drugie 12-kilometrowe jajko. Wg mnie, jeszcze bardziej pomieszali, ale jak to wszystko wyszło, to zobaczymy już sami

    • Reply
      Nieznany
      Paź 21, 2020 11:04 am

      No to masz pecha, ja na wyklutych ok. 25 jaj 12km jeszcze nie trafiłem Trubbisha. Wyklułem kilka Larv i Absoli ale też 4 sztuki Pawniarda i 6 sztuk Vullaby. Będzie pewnie problem z Sandilem

  • Reply
    ach
    Paź 20, 2020 8:46 pm

    Larvitara szkoda… z na 10 na 12 km wolny slot i walki?!

    • Reply
      ach
      Paź 20, 2020 8:47 pm

      chyba szybciej na budy uzbieram niż z jajka wykluje…

  • Reply
    ^^^^^^^^
    Paź 20, 2020 10:10 pm

    MasterBallDomin dokładnie! Jak pomyślę, że nagroda tygodniowa to jajko z 10 km – Beldum, Dratini, Larvitar, Bagon,Shinx, to człowieka krew zalewa. Po co to kluc?
    12 km… Absol, Scraggy, Trubbish. Jak ostatnio 3 razy pod rząd mi się wykluło Absol, następnie Trubbish, prawie zapaści dostałem. Po co takie śmiecie w takich sporych jajkach? Bagona idzie spotkać na dziko, beldom jeszcze częściej. Po tych śmieciach zaprzestałem kluc te jajka, ponieważ po prostu szkoda zachodu na to.

  • Reply
    ^^^^^^^^
    Paź 20, 2020 10:12 pm

    Z pvp też mogliby coś zrobić. 9 ranga, a nagroda mudkip lub machop. Który mi się codziennie trafia na dziko (lub startery również) jest po prostu policzkiem dla graczy na tej randze.

  • Reply
    ^^^^^^^^
    Paź 20, 2020 10:19 pm

    W momencie pisania:
    I po co jajko 12km skoro Trubbish normalnie często kluje się na dziko.

  • Reply
    ^^^^^^^^
    Paź 20, 2020 10:20 pm
  • Reply
    Piasecki88
    Paź 20, 2020 11:14 pm

    Ej jakie poki za 7 km?

    • Reply
      ach
      Paź 21, 2020 12:26 am

      wygląda na to, że w dalszym ciągu galeriany-alolany 🙂 Stunfisk,Zigzagon Meowht , Grimer alolan, Geodude Vulprix Darumaka Diglett Fartechtd

      • Reply
        Piasecki88
        Paź 21, 2020 8:41 am

        Łeeee myślałem, że wróciły poki formy Baby lub regionalne

  • Reply
    RYO666
    Paź 21, 2020 8:00 am

    Słabo. Czy ktoś tak jak ja uważa że dawno nie było np Sevipera? Mogli by w końcu więcej zmienić.

  • Reply
    MIKII
    Paź 21, 2020 8:12 am

    dobre jajka

  • Reply
    ach
    Paź 21, 2020 9:24 am

    a co za Giovanni?

  • Reply
    Mateusz
    Paź 22, 2020 8:08 am

    Beznadzieja mogliby zamienić te trabisze (nw jak się pisze) na np riolu

  • Reply
    Młody