News 5

Zmiany w questach i nowy shiny

Zgodnie z ostatnio rozsyłanym do graczy newsletterem zmianom uległy Field Research – pojawiły się nowe zadania, lekkim modyfikacjom zostały poddane również zadania już istniejące. Dodatkowo do gry został wprowadzony nowy wariant shiny. 

Tym razem producent Pokemon GO zmieniając zadania postanowił nieco zagrać na nosie graczom – jeśli znajdziecie zadanie brzmiące tak samo jak w dniu wczorajszym to może się okazać, że otrzymacie z niego zupełnie innego pokemona niż byliście do tego przez kilka ostatnich miesięcy przyzwyczajeni. I tak np. za “Win 5 Gym battles” nie otrzymacie już Laprasa a Grimera, natomaist w przypadku “Use 5 Berries to help catch Pokemon” spotkacie Weepinbella zamiast Growlithe.

Niantic zmodyfikowało również niektóre questy tak, że nagrodą nadal jest ten sam pokemon, ale tym razem w “towarzystwie” innego stworzenia – np. wcześniej za Make 5 Nice Throws można było otrzymać tylko Voltorba, teraz jest to Voltorb lub Geodude z Kanto.

Z puli pokemonów-nagród wypadł m. in. Lapras, Houndour, czy też Sandshrew.

Poniżej przydatna infografika (przygotowana przez Leek Duck), na której zaprezentowane są wszystkie zadania, w jakich nagrodami sa pokemony.

Zgodnie z tradycją wraz z nowymi questami pojawił się nowy wzór Spindy – jest to wzór numer 4:

 

Niantic po przerwie wróciło również do dodania nowego pokemona w wariancie shiny wraz z nowym zestawem questów. Tym razem jest to Seel (dostępny z zadania Catch 5 Water-type Pokemon). Poniżej porównanie modeli rodziny ewolucyjnej Seel w wariancie zwykłym oraz shiny:

Od wczoraj od godziny 22:00 dostępna jest już również zmieniona pula pokemonów w paczce za 7 stempli (źródło obrazka – Leek Duck):

5 komentarzy

 • Reply
  Koyogre69
  Maj 02, 2019 12:35 pm

  Już shiny latios wpadł

 • Reply
  Koyogre69
  Maj 02, 2019 12:37 pm

  No i już shiny latios wpadł

 • Reply
  Babcinel44
  Maj 02, 2019 5:23 pm

  Super

 • Reply
  bravo
  Maj 03, 2019 11:15 am

  Wypadł komuś na koniec shiny Lapras ?? bo mi się trafił szkoda że już go zabrali

 • Reply
  Lucek
  Maj 23, 2019 8:21 pm

  Jak złapać aerodactyla (za zadanie win 5raid dostałem ulepszenie ataku) ???

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.