Akcesoria Ciekawostki 11

Unboxing Pokemon GO Plus oraz KONKURS!

Cześć Trenerzy!

 

Do naszej redakcji dotarła pewna kolorowa magiczna bransoletka!

Na naszym kanale Youtube rozpakowujemy ją i sprawdzamy co znajduje się w zestawie.

Całość nie jet taka prosta jak nam się wydawało ;p

 

 

 

 

 

Ale to jeszcze nie wszystko… Lada dzień wystartujemy z konkursem, w którym będzie do zdobycia nowa bransoletka Pokemon GO Plus oraz inne cenne nagrody! Obserwujcie nas na Youtube, Instagram i Facebook, aby nie przegapić konkursu!

 

bransolerka pokemon go plus

11 komentarzy

 • Reply
  Artek
  Lis 24, 2016 10:42 am

  Wygląda jak obroża dla psa. Trochę obciachowe.

 • Reply
  Kempi
  Lis 24, 2016 2:44 pm

  Nie kminie ludzi którzy korzystają z branzoletki żeby gra hmmm grała się w znacznym stopniu sama

  • Reply
   Piczkaczu
   Lis 24, 2016 5:58 pm

   To rozkmiń że można tego używać do nabijania kilometrów do jajek nie zajeżdżając przy tym telefonu, lub do grania gdy grać się nie da, np podczas prowadzenia samochodu.

   • Reply
    Kempi
    Lis 25, 2016 3:40 am

    Taaaa telefon w kieszeń, 2 godziny później telefon z kieszeni ale fajnie nabiłem 2 kilometry i “złapłem” 46 pokemonów. Tsa… Rozkmiń to że w grę się gra dla przyjemności przede wszystkim. Po drugie rozkmiń to że jak jest się na tyle uzależnionym od gry że musi się “sama grać” bo nie zdzierży się nie odebranego poke stopa czy nie złapanego poka jak jedziesz samochodem to należy odpuścić sobie granie i trzeba iść na odwyk. Bo gra to się w wolnym od innych zajęć czasie. Zajeżdzanie telefonu od wykluwania jajek ? , albo należy kupić sprzęt nadający się do grania, albo nie przesadzać ze zbyt długim graniem. Przypuszczam że głównym powodem jest lenistwo. Po co tracić czas na łapanie pokemonów, wystarczy przejść obok a on sam się złapie, po co klikać w poke stop niech się sam przekręci, a twoja kiepska argumentacja usprawiedliwia lenistwo. Wyższą ewolucją leniwej bransoletki jest granie na kompie 😀 . Ale spoko żeby nie było, ja tam nie mam nic do osób korzystających z legalnego gadżetu do gry, po prostu śmieszy mnie takie usprawiedliwianie lenistwa 😉 . Życzę powodzenia w konkursie osobą biorącym udział. Niech gra się wam gra sama 😀

    • Reply
     DawidS81
     Lis 25, 2016 1:04 pm

     Z drugiej strony na to patrząc, to w jakimś stopniu lenistwo zawsze napędzało rozwój technologiczny. Niech za nas “wszystko” robią automaty i maszyny, jest to rozumowanie pod względem rozwoju jak najbardziej na plus!!! Gdyby nie ludzkie lenistwo, nadal biegalibyśmy z dzidą za mamutami, zamiast jechać samochodem do sklepu 😀
     Czy masz legalny gadżet czy nie to gra nadal zmusza do ruchu, do chodzenia, do ruszenia leniwej części ciała z fotela. Jeśli mamy wysyłać ludzi za granie na odwyk, oczywiście wykluczjąc przypadki ewidentnie nadające się do leczenia, to musięlibyśmy wysłać do zakładów zamkiętych 70% ludności 🙂

     Takie moje skromne zdanie 😛

     • Kempi
      Lis 27, 2016 12:57 am

      Lenistwo pcha świat do rozwoju, no cóż to prawda znana od lat. Lecz moim zdaniem, śmiesznym jest to że ktoś idzie na spacer, a gra się gra w dużym stopniu sama. Z opaską trzeba dalej chodzić to fakt, ale nie trzeba stawać gdy wyskoczy 3-5 pokemonów naraz, nie trzeba poświęcać czasu na łapanie pojedyńczej sztuki. Idziesz trasą która ma 3km, ile czasu zajmie ci jej przebycie z opaską, a ile bez. Bez opaski pójdzie szybciej, zero przystanków by schwytać szczura. Nie trzeba wyciąć telefonu z kieszeni i nie trza łapać tysięcznej rattaty. Więc gadżet dla leni, gra w której główniej łapiesz stworki + gadżet i stworki łapią się same. No na pewno nie tylko mnie to śmieszy. Każdy gra jak chce. A ten fragment “mamy wysyłać ludzi za granie na odwyk, oczywiście wykluczjąc przypadki ewidentnie nadające się do leczenia, to musięlibyśmy wysłać do zakładów zamkiętych 70% ludności” świadczy o tym że nie przeczytałeś ze zrozumieniem mojego komentarza do którego się odnosisz.

    • Reply
     grzes9
     Lis 25, 2016 3:24 pm

     Proszę opuścić internet i nie przeszkadzać innym w odbiorze treści, bo nie ma usprawiedliwienia na wywoływanie g@wnoburzy… Ale jak już są zalążki, to skorzystam i dodam swoje 3 grosze. ,,Kupić sobie sprzęt nadający się do gry” Serio? To może Ty mi go kupisz? Moje realia wyglądają tak: jak nie gram w Poksy, to starcza mi baterii na prawie cały dzień. Co innego gdy gram… Wczoraj poszedłem oddać książki do biblioteki oddalonej jakieś 3 km od mojego miejsca zamieszkania, po drodze wstąpiłem do 3-4 gymów i bateria wyładowała mi się na miejscu, więc w drodze powrotnej już nic nie połapałem 🙁

     • Kempi
      Lis 27, 2016 12:36 am

      Gówno burza ? , serio ?. Po to są komentarze by wyrażać swoją opinię, wyraziłem i tyle. To że ci się szybko rozładowuje telefon to twój problem, graj na tyle ile pozwala bateria bądź kup sobie power bank. Nie mam zamiaru kupować ci telefonu, twoje realia to twoja sprawa. Jak chcesz to sobie kup opaske, ja mam zdanie że to żadna rozrywka gdy większość pokemonów łapie się sama i poke stopy odbierają się same. Ale tobie nikt nie broni jej kupować.

     • Kempi
      Lis 27, 2016 12:38 am

      Gówno burza ? , serio ?. Po to są komentarze by wyrażać swoją opinię, wyraziłem i tyle. To że ci się szybko rozładowuje telefon to twój problem, graj na tyle ile pozwala bateria bądź kup sobie power bank. Nie mam zamiaru kupować ci telefonu, twoje realia to twoja sprawa. Jak chcesz to sobie kup opaske, ja mam zdanie że to żadna rozrywka gdy większość pokemonów łapie się sama i poke stopy odbierają się same. Ale tobie nikt nie broni jej kupować. Więc internetu nie opuszcze na rozkaz kogoś komu nie podoba się wyrażanie własnej opini.

    • Reply
     Piczkaczu
     Lis 27, 2016 1:19 am

     Grać można dla przyjemności, aby wygrać lub dla pieniędzy. Podejrzewam że znalazłoby się jeszcze kilka sensownych powodów.
     Cóż mi przyjemność w graniu sprawia dążenie do perfekcji i bycia najlepszym, dlatego z chęcią zaopatrzyłbym się w taki gadżet, bo nie jestem takim ignorantem i potrafiłbym wykorzystać go w sposób efektywny. W oczach – jak to mówisz – uzależnionych graczy, to Ty jesteś leniem, a takie subiektywne dywagacje niedzielnej płotki raczej po nich spływają. I na koniec zapamiętaj, że to co i kiedy należy robić będziesz mógł dyktować co najwyżej swoim dzieciaczkom.

     • Kempi
      Lis 27, 2016 4:57 pm

      Nie znasz mnie, ale wiesz że jestem leniem, ciekawe. Chcesz to sobie kup ten gadżet. I polecam maść na ból 4 liter, bo widzę że moja opinia o tym gadżecie wywołuje u ciebie mocne bóle w tej części ciała.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.