Współpraca PR

Jeżeli czytasz tą stronę, oznacza to, że chcesz rozpocząć z nami współpracę. Już na wstępnie chcielibyśmy Ci podziękować za chęć obdarzenia nas zaufaniem. Bardzo chętnie rozważmy każdą ofertę współpracy za pośrednictwem naszego bloga oraz poprzez nasze kanały social media. Myślę, że zarówno możemy zrobić dużo dla Ciebie jak i Ty dla nas. Poniżej znajdziesz kilka wstępnych informacji o statystykach strony oraz kontakt do nas.

 

Czym jest strona pokemon-go.pl?

 

Ważne żebyś nas dobrze poznał, to pomoże sprecyzować konkretne oczekiwania oraz dostarczy informacji co jest w naszej mocy, a czego zrobić dla Ciebie nie możemy. Podstawową kwestią, którą chce wyjaśnić to relacja pomiędzy grą Pokemon Go, a naszą stroną. NIE jesteśmy właścicielami gry, nie projektujemy jej i nie mamy wpływu na jej rozwój. Więc od razu możemy wykluczyć współpracę na zasadzie implentacji pokemonów bądź Pokestopów w twojej firmie. Jesteśmy natomiast największą Polską społecznością fanów gry, którą tworzą nasi użytkownicy na stronie, forum, facebooku oraz grupie zamkniętej. Dbamy o zadowolenie naszych “trenerów” więc każdą ofertę bardzo uważnie przeglądamy przed wdrożeniem.

Statystyki

 

Jesteśmy największą w Polsce społecznością fanów gry Pokemon GO. Wysokie pozycje w Google przekładają się na ogromną ilość zainteresowanych użytkowników, a dbałość o nich oraz unikalne treści na naszej stronie i forum powodują, że strona posiada ruch tzw. wysokiego poziomu. Nasi użytkownicy są aktywni i współtworzą treści razem z nami.  Ogromna liczba wejść oraz odsłon, niski współczynnik odrzuceń sprawiają, że możemy stać się partnerem w biznesie, którego poszukujesz.

Oprócz ruchu na stronie mamy do zaoferowania promocję przy użyciu kanałów społecznościowych naszej strony. Na ten moment w naszej grupie zamkniętej posiadamy ponad 65 tysięcy aktywnych użytkowników. Nasz Fanpage to ponad 28 tysięcy polubień.

 

Kontakt

W sprawie współpracy PR skontaktuj się z nami na adres mailowy wspolpraca (@) pokemon-go.pl Z naszej strony gwarantujemy, że każda oferta nie pozostanie bez odpowiedzi.